200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Bakımı » Keratin Bakımı Nasıl Yapılır

Keratin Bakımı Nasıl Yapılır

Saç tellerinde oluşan keratin miktarının azalması ve keratin yapının yıpranmasıyla saçın bir bütün halinde sağlıklı kalmasını engeller.

Bu da saç tellerinde çatallaşmalar ve kırıklar oluşmasına neden olur. Böylelikle saçta kuruluk, matlaşma, sertleşme ve koparak dökülme gibi kronik problemler gözlenebilir.

Bunu engellemek için de yapılması gereken tek uygulana keratin bakımıdır. Keratin proteinlerinin saça yüklenmesi ya da keratin bakımı nasıl yapılır?

Öncelikle keratin bakımı keratin içerikli ürünler ile saça uygulamak ev ortamında uygulanabilir. Bu nedenle keratin bakımı nasıl yapılır sorusunun cevabı da evde keratin bakım ürünleri ile saça harici yollarla keratin proteinleri yüklemesinin yapılmasıdır.


Mega Keratin Full Setimize Ulaşabilirsiniz.

Keratin bakımı ürünleri doğal saç bakımı anlayışına uygun olarak keratin bakımı ürünleri içerik olarak tamamen doğal ve saf olmalıdır. Keratin proteinlerinin etkilerini nötrleyecek kimyasal ve sentetikler içermemesi gereken keratin bakımı nasıl yapılır?

Keratin bakımı ürünleri içerik incelemeleri çok geniş çaplı yapılmalıdır. “Liquid Keratin- Saç Yüklemesi Full” seti ile doğal keratin bakımı nasıl yapılır sorusunun cevabı doğal ve olması gereken biçimde tamamlanıyor.

Keratin bakımı nasıl yapılır sorusuna cevap olarak Saça Keratin Yükleme Full seti içerisindeki Keratin Şampuan, Keratin Saç Bakım Kremi, Keratin Maskesi, Saf Keratin Serum gösterilebilir.

Tüm bu ürünler ile saç lifleri arasındaki boşlukları doldurarak, keratin yüklemesi etkisi de verecek saf keratin yüklemesi yapılabilir. Keratin bakımı ile saça nemi hapsetmek, saç tellerini hacimlendirmek, çatallaşan ve kırılan bölgeleri doldurarak saç tellerinin bir bütün olarak kaynamasını sağlar.

Saç telleri etrafında parlak ve nemli, hafif bir koruma tabakası oluşturur. Bu koruma tabakası gözle görülemeyecek kadar hafif bir yapı olsa da dirençli ve kuvvetli bir katman oluşturur.

Özellikle yanmış ve mat saçlara sahip kullanıcılar keratin bakımı nasıl yapılır sorusunun cevabını arıyor. Keratin bakımı uygulaması saf keratin içerikli ürünler ile sağlanabilir. Saf keratin etkisi bu ürünlerin sıklıkla kullanılması ile saçta kalıcı bir etki bırakıyor.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın

Alışveriş Sepetim