Saçlarınızda sürekli saç boyası kullanıyorsanız, ya da röfle, platin, ombre ve balyaj gibi işlemler uyguluyorsanız, size tek çözüm olacak maddenin keratin olduğunu biliyor muydunuz? Hatta saçınıza sıcak işlemler, örneğin, sıcak fön veya maşa ile düzleştirme gibi işlemleri sık sık yapıyorsanız, yine keratinden başka hiçbir maddenin saç kırıklarını onaramayacağını biliyor muydunuz? Neden mi?
Keratin Bakımı

Evet, saçınızda sizi rahatsız edici kırıklar ve yıpranmalar varsa, kullanacağınız saç bakım kürleri, saç bakım maskeleri ve saç bakım yağları, kremler vs. bütün bunlar size ancak geçici bir memnuniyet verebilirler. Zaten saçınızı yıkadığınızda, bu etki gidecek ve tekrar aynı bakımı yapmak zorunda kalacaksınız.

Keratin bakımı yapıldığında ise, saçlarınız kalıcı olarak bir bakım ve onarıma alınmış olur. Çünkü keratinler, diğer bakımlar gibi saçınızdan akıp gitmezler. Saça çabucak enjekte olurlar ve kemiksi bir kaynak yaparlar. Saçın ana yapısıyla tam uyumlu olduklarından dolayı, saçın en derinlerdeki kırık ve hasarlı noktaları dahi kolayca onarılırlar.

Ancak, alacağınız keratin bakım serumu için, çok özen göstermelisiniz. Keratinler başka maddelerle birlikte formülüze edildiğinde, saça pek etki edemezler, kısa sürede tesirini kaybederler. Öyleyse alınacak ürünler sentetik ve silikon asla içermemelidir. Şimdi diyeceksiniz, böyle bir ürünü bulmamız imkânsız! Ama merak etmeyin, artık imkânsız değil ve Liquid Keratin Bakım ile aradığınız tüm bu özellikleri bir arada bulabilir ve güvenle kullanabilirsiniz.

Üstelik memnuniyet garantisi veren tek marka, Liquid Keratin Botox ile 2-3 seansta mutlaka saçlarınız tedavi oluyor. Hem anında etkisini gösteriyor, hem de 6 ay gibi uzun süre etkisi saçta kalıyor. Ayrıca saçlarınıza yapacağınız her türlü sert işlemlere karşı, saçınızı bir kalkan gibi koruyor, yıpranmasına fırsat vermiyor.

Boyada veya açıcılarda bulunan kimyasalların ve saçınıza yapacağınız fön ve baskı gibi işlemlerin zararlarından korunmak istiyorsanız, mutlaka Liquid Keratin Bakımını yapmak zorundasınız. Yoksa saçlarınız bu ağır işlemlere dayanamaz ve yıpranır. Daha sonra da kırılarak kopmalar artar.

Liquid Keratin Bakımı sonrası ise, yukarıda bahsi geçen çeşitli bakımları saçlarınıza yaparsanız, elbette saça nem ve yumuşaklık vermesi bakımından saçınızı hem daha güzel ve parlak gösterecek hem de sert işlemlere karşı koruyacaktır. Saç bakım yağları içinde Liquid keratin yağını denemenizi önemle tavsiye ederiz. Saçınızı yumuşacık ve parlak görmek isterseniz, banyoda saçınızı son yıkama esnasında, avucunuzdaki şampuana bir miktar keratin yağı katmalısınız.

 Unutulmamalıdır ki, bu saç bakımlar, sadece sağlıklı saçlar için ya da keratinle onarılan saçlar için faydalı olacaktır. Yoksa daha önceden yıpranmış saçınızı keratin bakımı olmadan asla onaramazsınız. Çünkü keratinlerin, saçın kırık ve çatallaşmış yerlerine dolgu ve onarım yapma kabiliyeti vardır. Diğer bakımlarda ise saçın yüzeyine geçici bir iyileştirme yapılır.

Yorum

destek.png