Yapılan Keratin yükleme işlemlerinden sonra, özellikle çok işlem görmüş ve aşırı yıpranmış saçların, yapılanarak daha pürüzsüz ve daha elastik bir görünüm kazanmışlardır. Bu sayede taranmaları çok daha kolay olmuş ve parlaklıkları artarak mat görüntüleri de yok olmuştur. Kopmalar azalarak saçın onarıldığı gözlemlenmiştir...
Keratin Bakım Sonrası Fotoğrafları

Ancak saça yapılacak herhangi bir kimyasal işlemlerden önce veya sonra yine bu Keratin yükleme işleminin tekrar edilmesi çok faydalı olacaktır.

Eksilen keratinler tekrar saça kazandırılacak ve yıpranmışlığın önüne geçirilecektir.  Keratin bakım sonrası fotoğrafları görüldüğünde net bir kanaat verecek ve bizi mutlu edecektir. Sağlıklı saçlar, keratin sayesinde tekrar eskisi kadar formda olacaktır.

Elbette kuru veya kurumaya meyilli saçlarda Keratin yağı kullanılması gerekir, Keratin yükleme ile sertleşen saçlar Keratin yağı  ile yumuşacık ve nemli parlak bir durumda olacak saçlar beslenmiş olarak işlemlere karşı direnç kazanacaktır.

Keratin serumunuzu daha kolay ve pratik olması bakımından saç boyanıza veya şampuanınıza katarak kullanabilirsiniz.

Keratin bakım sonrası saçlarınızı deniz suyundan ve klordan ve aşırı güneş ışınlarına maruz kalmaktan korumalısınız ve sülfatsız şampuan kullanmaya özen göstermelisiniz. Böylece keratinlerin ömrü daha uzun olacaktır.  

Yorum

destek.png