Makaleler » Saç Bakımı » Keratin Bakım Setleri

Keratin Bakım Setleri

Saç ürünleri satan firmaların hepsinde birçok saç bakım setleri vardır. Fakat bunlardan sizin dikkatinizi çeken yalnız ‘’keratin bakım setleri’’ ise, bu demektir ki, profesyonelce bir bakım yapmak istiyorsunuz.

Madem ''keratin bakım setleri'' araştırıyorsunuz, hangi keratin bakım seti, sizin istediğiniz faydaları size sunacaktır, bu da ayrıca önem arz etmektedir.

Keratinlerin, saça onarıcı özellikleri bakımından rakibi olmadığını birçok kimse bilir. Yani, saçınız yıpranmış ise, keratinlerden başka şu anda bunu tedavi edecek ve kalıcı etki gösteren bir madde bilinmemektedir.

Keratin Bakım Setleri içinde, en önemli ürün hiç kuşkusuz keratin serumudur. Daha sonra maske, krem ve şampuan gibi ürünleri de sayabiliriz. Ancak, tüm bunların keratin serumu kadar hızlı, yıpranmış saçınızı tedavi edeceğini beklemeyin. Saçı en iyi tamir eden yalnızca keratin serumdur. Keratin yüklenmesinden sonra, maske, krem ve şampuanlarla desteklenmesi elbette daha iyi sonuçlar verecektir.

Keratin serumu seçerken, sakın sentetik katkılı bir serum düşünmeyin. Bizim size bahsedeceğimiz, katkısız keratinlerden yapılan gerçek keratin serumudur.

İşte böyle bir ürün de, ancak Liquid Keratin Serum olarak size  tavsiye edebiliriz. Çünkü %100'e yakın memnuniyet garantisi veren bir ürün. Ayrıca kalıcı etkisi 5-6 aydan daha fazla sürüyor. Bu etkiyi ve garantiyi şu anda hiçbir marka verememektedir. Saçları onarırken ve yeniden yapılandırırken, aynı zamanda mevcut saç kırıklarını ve çatallaşmaları tedavi ediyor, kolay taranmayı sağlıyor, kabarmayı önlüyor.

Keratinler, saçın öz yapısıyla aynı madde olduklarından dolayı, kolayca saça enjekte olurlar. Ayrıca saçın çevresinde de incecik bir koruma tabakası oluşturarak, saçlarınıza hacim kazandırır. Saç pullarını tamir ederek, krem kullanmadan saçlarınızı daha kolay tarar duruma getirebilirsiniz.Keratin Bakım Setleri

Saçınıza yüklediğiniz keratinler, ilk anda saçınızda bir sertlik meydana getirdiyse, merak etmeyin. Bu keratinlerin doğal ve katkısız olduğuna delildir. Zaten bu sertlik, bir iki saç yıkamadan sonra normale dönecektir.

Kullanacağınız Liquid Keratin Maske ve Saç Bakım Kremi ile ve ayrıca Keratin Bakım Yağımızla bu sorun kolaylıkla halledilecektir. Saçlarınız daha güçlü ve canlı, daha parlak ve ipeksi bir hal alacaktır.

Keratin serum uygulamasından sonra, setin içerdiği diğer ürünleri de kullanmanız keratinlerin ömrünü daha çok uzatmada  yararınıza olacaktır. Çünkü saçınızı koruma ve günlük konforu bakımından size destek verecektir. 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır