Keratin Ampül (4 ml) Boyaya katılır
0 Yorum | Yorum Ekleyin
KERATİN AMPÜL (4 ml. Boya ve şampuana katılır) Bu ''keratin ampül'' kimyasal katkı içermez. Boya karışımına katıldığında, boya ile birlikte saçların iç yapısına nüfuz ederek, saçın sülfür köprülerini onarır, sistin bağlarını güçlendirir. ‘’Boyadan matlaşan saçlara’’ parlaklık ve canlılık kazandırır. Boyadan kuruyan saça nem kazandırarak kırılmaktan korur. Röfleli saçlarda, saçları boyama esnasında, kimyasal maddelerin zararlarını önleyerek, saçları yıpranmaktan korur. ‘Kırık saçların kopması’na izin vermez.
Ürün Kodu
P000000030
Adet
0,00 TL
60,00 TL
KDV
DAHİL
% indirim
kazancınız:
Toplam Tutar: 60,00 TL
ORİJİNAL
ÜRÜN
ÖDEME
KORUMA SİSTEMİ
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ

Sık sık boya yapılan saçların formunu korumak için mükemmel bir üründür.  Saçlara güçlü bir onarım ve etkili bir koruma gibi önemli faydalar verir. Her saç boyamada, adım adım daha güçlü ve daha sağlıklı saçlarınız olacağından emin olabilirsiniz. Ancak saçlarınız çok yıpranmşsa , ya da sürekli röfle yaptırıyorsanız mutlaka 3'lü keratin serum kutusunu alıp haftada bir keratin serum yükleyerek, acil kurtarma uygulamanız gerekmektedir.

Hedef Kitle: Boyalı ve röfleli saçlar.
Etken Madde: Katkısız Hidrolize Keratin.
İddiası: Kullandıkça daha güçlü ve sağlıklı saçlar.
Kullanım  Alanı: Yıpranmış, matlaşmış, zayıf saçlar.
Kimyasal ve sentetik: İçermez.

Keratin Ampül Faydaları Nelerdir?
Bu keratin ampül zayıflamış, incelmiş, kurumuş saçlara hacim ve direnç kazandırarak kırılmaları ve kopmaları azaltır. Elektriklenmeyi ve kabarmayı minimize eder. Kolay taranmayı sağlar.  Keratin ampül saça verdiği nem sayesinde saçların kurumasını engeller. Liquid Keratin ürünleri ile birlikte kullanıldığında daha etkili netice verir.

Keratin Ampül Nasıl Kullanılır?
Her boya veya röfle işleminde, karışımın içine 1-2 keratin ampül karıştırılır. Dip boyalar için 1 keratin ampül, normal boyalar için 2 adet keratin ampül tavsiye edilir.   
250 ml’lik şampuan şişesine, 1 keratin ampul katılır. Her kullanımda şampuan çalkalanır.

Yorum Ekleyin

Kalite *
Fiyat *
* Gerekli Alanlar
destek.png