200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Bakımı » Keratin Acil Bakım Seti

Keratin Acil Bakım Seti

Boya, açma gibi işlemler sonucunda saçta yıpranma hatta yanma bile görülebilir. Yanan saçlara uygulanacak en doğru işlem keratin acil bakım seti olarak geçen Liquid Keratinin Yıpranmış Saçlara Bakım - Acil Onarıcı Full Set’in kullanılmasıdır.

Keratin acil bakım seti içerisinde bulunan Saf Keratin Serum, Keratin Maske ve Keratin Saç Bakım Kremi, yanan saçların kurtarılmasında atlanmaması gereken bir adımı oluştururlar. İlk olarak uygulanan saf keratin serum, yanan saçların tamamen emmesi için ertesi sabaha kadar beklenir ve durulanır. Bu sayede yıpranmış yada yanmış saç keratine doyar ve set içerisindeki Keratin Maskenin ikinci adımı için saç hazırlanmış olur.

Keratin Maske içeriğinde de bulunan saf keratin proteinleri ile saça yapılan keratin yüklemesi saçta daha kalıcı ve etkili olur. Aynı zamanda yıpranmış saçın kuru ve sert yapısını ortadan kaldırır. Ardından keratin acil bakım seti içerisinde olan Keratin Saç Bakım Kremi saça uygulanır ve durulanmaz. Bu sayede saçta kalıcı ve ipeksi bir yumuşaklık sağlanmış olur.

keratin acil bakım seti

Saçların ileri düzeyde yıpranması yada yanması psikolojik açıdan da oldukça zor ve yorucu bir durumdur. Saçı yanan kadınlarda psikolojik açıdan kendini beğenmeme ve asosyallik derecesine varabilecek kendini eve kapatma durumu gözlemlenir. Keratin acil bakim seti yanan saçları hızlı bir şekilde iyileştirir ve saçların sağlıklı ve bakımlı bir görünümde olmasını sağlar.

Yıpranmış ve yanan saçların uçlarında görülen beyaz topçuklar saçta ki keratin eksikliğinin yüksek düzeyde olduğunu gösterir. Aynı zamanda sünme ve koparak dökülme problemleri görülen saçlar daha ilk uygulamada kendisine gelir ve iyileşme gösterir. Keratin acil bakım seti yıpranmış ve yanmış saçın onarımını sağlarken aynı zamanda saçın güzel bir görünümde olmasına olanak tanır. Saf keratin proteinleri saçta ki kırık ve yanmış bölgelere kaynak yapar.

Düzenli kullanımda ise saça yapılacak yeni işlemlere karşı koruma sağlanır. Patentli bir marka olan Liquid Keratinin yanmış saçlar için hazırlamış olduğu keratin acil bakım seti saçta yenilenmiş hissi yaratan mucizevi bir settir.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın
Size bir kampanya haberimiz var!

Alışveriş Sepetim