200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Bakımı » Kepek Nasıl Geçer?

Kepek Nasıl Geçer?

Kepek saç derisinde en kronikleşen problemlerden birisidir. Siyah elbiseler giymemizin en büyük engeli olan kepek nasıl geçer?

Kepek genellikle kuru saç diplerinde görülen, ölü derilerin beslenmek için nem ve yağ ihtiyacını karşılayamamasından ötürü yenilenemediği ve döküldüğü bir saç problemidir.

Tarama ve yıkama yoluyla bu ölü derilerin büyük kısmını gün içerisinde döküyor olsak da bu sorun büyük deriler halinde dökülme problemi olarak çok daha büyük sorunlar halinde de ortaya çıkabilir.

Kronikleşen kepek nasıl geçer sorusunun cevabı da organik ürünlerden geçer. Sıradan şampuanlar içerdikleri sülfat ve tuz nedeniyle saç diplerini daha da kurutur. Saçların kendi ürettiği yağın bir kısmına ihtiyacı vardır.

Bunun kimyasallardan dolayı kuruması da saç derilerindeki ölen hücrelerin yerini dolduracak yeni hücrelerin oluşumunu engeller.

Kepek Nasıl Geçer

Tam da bu noktada %100 organik olan Doğala Şampuan kepek nasıl geçer sorusuna verilecek bir cevap oluyor. 

Kepek nasıl geçer araştırmalarında karşınıza sıradan şampuanların kepeğe karşı ibaresi bulunan türleri çıkabilir. Ancak saç diplerini kurutan sıradan şampuanlar ile bu sorunların çözülmesi mümkün değildir.

İçerdiği hindistancevizi yağı ve papatya yağı ile hem saç derisini besleyecek hem de saç tellerini daha parlak gösterecek olan Doğala Şampuan saç derisinin ihtiyacı olan yağı kurutmaz.

İçerisinde hiçbir kimyasal bulunmaması da saçın keratin yapısının zarar görmesini engeller. Böylelikle saçlarımızın içerdiği doğal keratin yapısı ile saç onarımını yapmamız daha kolaydır. 

Keratin oranında azalma olmayan ve keratin yapısı yıpranmayan saçlar her bir teli dolu  gözüken uç kısımlarında çatallaşma görülmeyen ve parlak saçlara dönüşür. Doğala Şampuan hem saçı hem de keratin yapısını koruyacak olan bir formüldür. Nasıl ki cildimize kimyasal temas ettirmemeye uğraşıyorsak aynı şekilde saçlarımızı da sentetik ve kimyasal maddelerden korumalıyız.

Sağlıklı saçlara zemin hazırladığımızda zaten artık kepek nasıl geçer gibi soru işaretlerimiz olmayacaktır. Gün içerisinde saçlarımız ile aklımızı meşgul etmemize gerek kalmayacak.

Görsele Tıklayarak Sülfatsız Tuzsuz Keratin Şampuanı (1000ML) Ürünümüze Ulaşabilirsiniz.

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın
Size bir kampanya haberimiz var!

Alışveriş Sepetim