Makaleler » Saç Bakımı » Katkısız Keratin

Katkısız Keratin

Katkısız keratin saç bakımında bir mucizedir diyebilirim.   Özellikle saçınız açıcıdan ya da düzleştiriciden dolayı yandıysa ya da saçlarınız yıprandı ve çok kurudu veya inceldiyse hatta çok sert ve mat olduysa doğru yerdesiniz. Bir de kırılarak kopmalar ve tülerik bir durum söz konusuysa zaten tek çareniz katkısız keratinlerle saça keratin yüklemektir. Çünkü bu tür saç problemlerinde saç kurtarmak için şu ana kadar Türkiyede ve Avrupada kesin ve kalıcı çözüm üreten bir marka veya çözüm yolu (Liquid Keratin haricinde) maalesef bulunmadı. Kesinlikle saf, doğal ve katkısız keratin bulduğunuz zaman  çok şanslı bir insansınız diyebilirim.

Çünkü saçınız da yıpranma, yanma,  kırık gibi problemler varsa ve evinizde bir çok doğal bitkisel saç bakım maskeleri uygulayıp sonuç alamadıysanız, ya da kuaförlere gidip bir çok ünlü markaların ürünlerini kullanıp tonlarca para ödediniz ama saçınız yıkandıktan sonra sil baştan tekrar aynı problemleri gösteriyorsa, ve artık siz çaresiz kalıp bıktıysanız.

Bir taraftan da zor güçlükle uzattığınız güzelim saçlarınızı  asla kestirmek istemiyorsanız. Yakında mezuniyet günü, düğün, nişan ya da özel bir günleriniz varsa ve uzun saçlarla bugünleri geçirmek istiyorsanız Liquid katkısız keratinle artık mutlu sona erebilirsiniz diyebilirim.

Çünkü katkısız keratin öyle sihirli bir formülü var ki adeta saçınıza proteinlerinden bir japon yapıştırıcısı gibi kırık, çatlak, hasarlı  bütün yerlere dolgu yapar ve kemik gibi kaynar. Kimse o saçı istese bile oradan artık yıpratma durumuna getiremez çünkü doğal keratin dünyanın en sert en güçlü yapısına sahiptir. 

Bu bakımdan hiçbir zaman olumsuz bir sonuç vermiyor tabi siz saçınıza tekrardan röfle platin düzleştirme gibi saçı yıpratabilecek işlemler yaparsanız yada saçınıza sık sık  fön çekerseniz elbette saçınız buna dayanamaz ve tekrar keratin bakımı yapmak zorunda kalırsınız,  ya da saçınız yıpranmaması için zaman zaman saf keratin yağı ile saçınızı bakıma alabilirsiniz. Katkısız Keratin

Bu bakım üzerine keratin nem fön sütü gibi bakımlarda takviye yapabilirsiniz.

Öncelikle emin olacağınız bir ''katkısız keratin'' serumu bulmanız gerekiyor. Bir cam kaba keratin serumunu boşaltın ve saçınıza boya yapar gibi sürün.

Tabi önce saçınızı sıcak suyla ve iki defa doğal bir şampuanla yıkayın ve kurutun.

Çünkü keratinler temiz ve kuru saça yüklenirse, etkili olur, yoksa saçtan akabilir. Sürdüğünüz  katkısız keratinleri kendi halınde kurumaya bırakın. 1 saat sonra, ılık fönle kurumasınız sağlayın.

Ya da sabaha kadar bekletin ve sabah ılık suyla, durulayın. Şampuan kullanmayın.

Nemli saçınıza keratin maskenizi uygulayın ve mükemmel saçlarınıza sahip olun.

Şayet saçınızda daha da etkili bir iyileşme isterseniz seans sayısını arttırın. Sonra ayda bir, 3 ayda bir, tekrar katkısız keratin yükleme yapabilirsiniz. Katkısız keratin bakımdan sonra doğal veya organik bir keratin şampuanı kullanmanız keratinlerin ömrünü daha da uzatacaktır. Saçınızda aylarca etkisini kaybetmeyecektir.  

Aslında bu tür bakımları saçınız iyice zayıflamadan, yıpranmadan önce yapmak cok daha mantıklı. Çünkü saçı koruma altına almış oluyorsunuz.

Güçlenen saç işlemlere karşı çok daha dayanıklı olabiliyor. (Katkısız Keratini) nerede bulabilirim derseniz, sitemizdeki Liquid Keratin serumlarından keratin satın almanızı öneririz. Doğallığıyla, etkisiyle ve garanti vermesiyle size paranızın boşa gitmeyeceğine dair güvence vermesi çok önemlidir.

KATKISIZ KERATİN NE DEMEK?

Öncelikle katkısız doğal keratin, protein olduğu için, hiç bir kimyasal ve sentetik maddelerle karıştırılmadan saf halde bulunmasıdır. Diğer bir takım protein, mineral ve vitaminlerle birlikte formül edilip kullanılması katkısız saf keratin proteinlerinin kalitesini bozmaz ve saçı kolaylıkla onarabilir. Yıpranmış saçlarınızı adım adım toparlayabilir.

 

Katkısız Keratin

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın
selin elmalı
03 Ağustos 2021
saf keratin saçıma hiç ama hiç zarar vermedi. Sonunda Brezilya fönünden farkı olan keratin bakımını evde yaptımm çok memnunum ürünlerin kalitesi ve sürekli kullanım gerektirmemesi harika bir durum. Tiftik tiftik saçımı bu kadar düzelteceğini bilmiyordum. Düzenli kullanmanızı tavsiye ederim

25 Haziran 2019
arkadaşıma güvenerek sipariş verdiğim liquid katkısız keratin bakımı cansız ve kırık saçlarımı hızlı bir şekilde onardı şuan çok memnunum benimle beraber bir arkadaşım da kullanmaya başladı her ikimizde çok mutluyuz

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır