200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Modelleri » Kadın Kısa Saç Modelleri 2020 En İyi 25 Kısa Saç Modeli

Kadın Kısa Saç Modelleri 2020 En İyi 25 Kısa Saç Modeli

Kadın Kısa Saç Modelleri 2020 En İyi 25 Kısa Saç Modeli

Mükemmel makyaj ve modaya uygun en son tasarımları giymenin yanı sıra, doğru ve dikkat çekici saç modelleri de tarzınızın önemli bir parçasıdır. Güzel bir kesim şık ve çekici görünmenizi sağlayabilir. Her sezon kadın ve erkek saç modelleri için yeni trendler ön plana çıkıyor. Ancak unutmayın, burada önemli olan sadece son modaya uymak değil; size ve karakterinize en çok yakışan modeli bulmaktır.

2020-2024 saç trendlerine baktığımızda kadın kısa saç modelleri ön plana çıkıyor gibi gözüküyor. Kısa saç modeli bu sene bu denli revaçtayken, siz de saçlarınızı kısa kestirmeyi düşünmeye başlayabilirsiniz. Üstelik moda olmasının yanında kısa saç bakımı oldukça kolaydır ve yaklaşan yaz aylarında işinizi kolaylaştırabilir.

Sizin için 2023-2024 yılının en iddialı ve en şık kadın kısa saç modellerini listeledik. Görünüşünüzde bir değişikliğe gidip saç kestirme kararınızı vermeden önce aşağıdaki listeye mutlaka göz atın!

Asimetrik Lob

2020-2024yılının en popüler kesimi şüphesiz ki lob. Lob kesim bob kesimin biraz daha uzunudur. Bu kesimde saç uzunluğunuz çeneniz ve köprücük kemiğiniz arasında kalacak şekilde kesilir. Bu kesimin en harika yanı, neredeyse her yüz şekline ve saç tipine uymasıdır. 2020-2024yılında ise lob kesimin biraz modernleşmiş asimetrik versiyonu oldukça popüler.

1)Uzun Pixie Kesim

Uzun, pixie saç kesimi, bob ve kısa pixie arasında harika bir orta noktadır. Stil, dramatik bir etki yaratacak kadar kısa, ancak kadınsı çekiciliğini koruyacak kadar uzundur. Genellikle ön tarafta yoğunlaşan uzun bir kesiminin ekstra uzunluğu, yüzü çerçevelemeye ve stili yumuşatmaya yardımcı olur.

2)Kısacık

Saçınızı kısacık kesmek, özellikle uzun saçlara alışkınsanız, ciddi bir karar olabilir. Stil, görünüşünüzü önemli ölçüde değiştirecek ve uzaması uzun zaman alacaktır. Ancak bu modele karar verirseniz, şimdiye kadar sahip olduğunuz en dikkat çekici stili deneyeceksiniz demektir. Dev bir yenileme düğmesine basmak gibi, bu stil yüzünüzü ve ruh halinizi aydınlatabilir.

3)Kaküllü Kısa

 

Kakül, düz bir kesime ekstra bir stil artışı sağlamaya yardımcı olabilir. Kısa saçlara kadınsı bir dokunuş vermek için yana yatırabileceğiniz uzunlukta kahüller kestirin.

4)Asimetrik Kesim

 

Kahküllü kısa saç modeli gibi, asimetrik bir kısa kesim de genel stili kısa tutarken sağlıklı bir kadınsı uzunluk dozu ekler. Bir tarafta uzun, diğer tarafta kısa olan asimetrik kesimin asimetrisi ise tamamen size kalmıştır.

5) İddialı Tıraşlı

Tıraşlı saç stili son birkaç yıldır çok popüler. Artık sadece erkeklere ait olmayan traş saç kesimi kadınlar için de oldukça havalı bir tercih.

6)Çene Boyu

Çene uzunluğu eski ama sağlam bir model. Biraz merkez dışı kısmı ile uçları zahmetsizce kesilmiş gibi gösterebilir ve çekiciliği pekiştirebilirsiniz.

7)Modern Lob

Klasik bir lobun süper keskin, asimetrik ve açısal versiyonunu mutlaka deneyin. Saç boyunun omzu geçmemesine özen gösterin. Tarzı tokalarla çeşitlendirebilirsiniz.

8)Dalgalı Bob Kesim

Orta uzunlukta bob kesimin kaygısız havasını deneyin. Yataktan kalkmış gibi gözükmesi tarzınızı bir sonraki seviyeye taşımak için yeterli.

9) Kaküllü Bob Kesim

Bu orta uzunlukta bob kesimin dalgalı katmanları, uzun yana yatan kakülleri ile sorunsuz bir şekilde birbirine karışır. Stil boyunca rastgele yerleştirilen metalik bakır balyajlar uygulayabilirsiniz.

10)Dalgalı Karamel

Sarışınlar ve esmerler dünyasında, bu yıl karameli deneyin. Kısa kesimlere en çok yakışan bu renk ile bob model bir kesim benzersizdir ve senenin modasına en iyi şekilde uyum sağlar.

11)Katlı ve Balyajlı

Saçaklı ve dağınık bir kesim, size küçük bir kız çocuğu muzurluğu verir. Çene uzunluğunda açılan kahküller yüzü hafifçe çerçeveler ve dağınık kesimine romantik bir hava katar. Işıltılı balyajlar ise her bükülen kıvrımın daha da parlamasını sağlar.

12)Katlı ve Keskin Uçlu

Dalgalı bob modelin uçlarını net bir şekilde kestirin, ama tepeler bırakın dağınık kalsın. Düzensiz dalgalar eğlenceli ve zahmetsizdir. Net uçlar ise, saçlarınızdaki hacmi ve hareketi ortaya çıkarır.

13)Katlı Omuz Hizası

Uzun bob saç kesimi gibi düşünebileceğini bu kesim, stil seçimine bakılmaksızın her görünüşünle uyum sağlar.

14)Asimetrik Bob

Bu uzun bob benzeri kesim, önlerde uzun arkada kısalan saçlar ile iddialı bir asimetri yaratıyor. Yüzü çerçeveleyen saçlara ışıltıyla yapacağınız vurgular ile zamansız bir görünüm yakalayabilirsiniz.

15)Üstü Dalgalı Kısacık

Kısacık kestirdiğiniz saçlarınızın üzerini birazcık daha uzun bırakarak bu eğlenceli modele ulaşabilirsiniz. Tomboy esintili bu model kıvırcık saçlıların hep aradığı kesim olabilir.

16) Katlı Yan

Bu katlı, yana taranmış, daha hafif bir görünüme ihtiyaç duyan kalın saçlar için güzel bir seçimdir.

 

17)Sahil Dalgaları

Doğal olan her zaman kazanıyor. Denizden çıktıktan sonra güneşte kuruyan saçlarınız ne kadar da güzel olur değil mi? İşte, omuz hizasında kesilmiş kısa saçlarınızı aynen bu şekilde dalgalandırın.

18)Dağınık Kaküllü

Kakül iddialı bir tercih olsa da kısa kesim ile birleştiğinde kolaylıkla kullanılabilir. Hele bir de saçlarınızı dağınık ve katlı kestirirseniz, birlikte çabasızca havalı duracaklardır.

19)Dalgalı Doğal Bob

Dalgalı saçlıysanız bu kesim sayesinde saçlarınıza şekilde vermekle uğraşmadan tarz gözükebilirsiniz.

 

20)Yüzü Çevreleyen Lob

Bu model için saçlarınızı omuzlarınızın biraz üzerinde kalacak şekilde kestirmelisiniz. Çenenizin altında, omzunuzun hemen üzerinde kalan bu model yüzünüzü gizleyerek size gizemli bir hava katar.

21)Asimetrik Kaküllü Bob

Saçlarınızı kısacık bir bob model kestirdikten sonra kakülünüz asimetrik kestirin ve sıra dışı görünümünüzle ışıldayın.

22)Çok Uzun Kakül

Bu model 80’lere selam çakıyor, bir yandan da zamansız. Özellikle düz saçlıysanız, mutlaka deneyin.

23)Kaba Asimetri

Asimetrik bir kesim, bir tüy gibi ince telli saç stilleriyle kendini gösterir. Saçlarınız ince telliyse görünümü dikkat çekici kılmak için, asimetrik bir orta uzunlukta kesimi bol dalgalı katmanlarla birleştirin.

24)A-Line Lob

Önde kontrast sağlayan ancak arkadan geleneksel görünen A-line lob kesimi şaşırtıcı bir görünüm elde etmek isteyenler için ideal.

25)Tıraşlı Asimetri

Pixie kesiminin en sıra dışı versiyonu, uzunlukta kalın bir kontrast yaratan bir tıraşı ile birleştirildiğinde, pixie kesimi anında cesur hale dönüştürüyor. Bu nedenle, trend kadınlar için mükemmel bir tercih.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın
Selma Canday
02 Eylül 2021
Uzun saçlara bayılırım bu yüzden hızlı uzatma setini kullanmaya başladım çok heyecanlıyım belime kadar uzansın istiyorum yorumlara ve izlediğim videolara güvenerek aldım. Kokuları çok güzel paketlemesi de baya özenliydi

Evrim Topal
23 Ağustos 2021
kısa saça özenip küt kestirdim ama hiç yakışmadı hızlı uzatmak için dip bakım bakım yağınızı kullanıyorum eczane ürünü gibi bir havası var kimyasal yok zaten bitti bitecek faydası var beğendim öneririm

Alışveriş Sepetim