Hepsiburada.com, n11.com ve trendyol Güvencesi

Trendyol, Gittigidiyor, N11, Hepsiburada Güvencesi İle Liquid Keratin

 

 

Siz çok değerli müşterilerimiz için son 4 senedir tüm ürünlerimizi firmamıza daha çok güven duyabilmeniz ve sizlere daha farklı seçenekler sunabilmek adına Türkiye'de ve dünyada  güven kazanmış, alışveriş üzerine büyük bir önem taşıyan “trendyol.com”, ‘’hepsiburada.com’’ ve ‘’n11.com’’ gibi oldukça büyük  ve e-ticaret üzerinde önemli bir rolü olan firmalar ile anlaşmış bulunmaktayız. Bu sayede söz konusu olan trendyol.com, hepsiburada.com ve n11.com sitelerinde de sizlerin kolaylıkla Liquid Keratin ürünlerinden alışveriş yapabilmenize imkân tanıdık.

 

Farklı alternatifler ürettiğimiz bu imkânlar üzerinden  dilerseniz ürünlerimize kolaylıkla ulaşabilir ve test edebilirsiniz. Bu güven veren ve etkili hizmetler sunan İnternet sitelerinden alışveriş yapabildiğiniz gibi dilerseniz şu anda hizmetinden faydalandığınız resmi internet sayfamızdan da alışveriş yaparak ve ürünlerimizi test ederek gerekli güveni sağlayabilirsiniz. Sayfamızda tarafınıza sunduğumuz kolaylıklar sayesinde kendinizi  riske etmeden hangi ürünleri nereden ve ne şekilde  alacağınıza rahatlıkla karar verebilirsiniz.

 

Bunun dışında yine herhangi bir tereddüt yaşayacak olursanız şayet internet sayfamızda bulunan telefon numaralarımızdan doğrudan bizlerle iletişim kurarak yetişmiş uzman personellerimiz aracılığı ile ürünlerimiz hakkında her türlü bilgilere ulaşabilir ve canlı destek alarak gereken bilgiye sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız yaklaşık 3 senedir Aras Kargo acentesi ile sözleşmeli olarak çalışmakta ve  Türkiye'nin her bölgesine, her şehrine sınırsız hizmet sunmaktadır.  Aras Kargo hizmeti ile hem kapıda nakit ödeme,  hem de kredi kartıyla tek çekim olarak tahsilât yapabilme imkânınız bulunmaktadır.  

 

Dilerseniz tek çekim kredi kartı tahsilâtlarından hemen sonra kartınızın bankasını arayıp müşteri temsilcileriniz ile görüşerek istediğiniz vade de taksitlendirmede yapabilirsiniz. Bunun dışında yine ek bir ödeme seçeneği olarak EFT havale ile ödeme imkânınız da bulunmaktadır.

 

Bu şekilde ki bankadan EFT havale ile yaptığınız ödemeler de size özel ödeme kodu ile belgelendiğiniz için firmamız tarafından ürün göndermeme gibi her hangi bir problem yaşamanızda imkânsız hale gelmektedir. Yine belirtmek istediğimiz önemli hususlardan biriside trendyol.com, hepsiburada.com ve n11 gibi sitelerde taksitlendirme imkânı ve kapıda ödeme imkânı maalesef ki kozmetik ürünlerinde mümkün olmamaktadır. Fakat buna karşılık olarak internet sayfamızdan alışveriş yaptığınız zaman kapıda ödeme seçeneğiniz bulunduğu gibi daha da önemlisi tahsilâtsız ödeme kısmından 3D Security sistemi üzerinden bankanızla buluşarak güvenli alışveriş sistemi sayesinde taksitlendirme seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz.

 

Böylece internet sayfamızdaki alışverişinizde herhangi bir problem yaşadığınız zaman kendi bankanız size garantör olmakta ve sizi güvence altına almaktadır. Yapacağınız tüm alışverişler de paranızın karşılığı olan garantili ürünler alacağınızı bilmenizi ve ürünlerde garantili şekilde kesin sonuçlar sunduğumuzu bilmenizi isteriz. Tarafımız olarak alışverişlerinizin hayırlı olmasını diler ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi bir borç biliriz.

Saygılarımızla

Liquid Keratin.

Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır