200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Modelleri » Hızlı Saç Uzatma Yöntemleri

Hızlı Saç Uzatma Yöntemleri

Saç uzatma yöntemleri ikiye ayrılır.

Bunlardan birincisi bilindiği gibi saçlar çeşitli kozmetik ürünlerinin etkisiyle, özellikle kullanılan sentetik ve silikon içerikli şampuan krem ve diğer serum tarzı ürünlerin saç derisindeki gözenekleri tıkaması ile meydana gelen problemlerdir.

Ayrıca boya açma gibi işlemler sırasında saç derisi bazen kimyasal maddelere maruz kalarak zarar görürler.

Ve saçlar sağlıklı yapısını kaybederler ve küserek hızlı uzamazlar. Bu iki probleminde çözümü için saçlardaki gözeneklerin açılması ve saç derisinin sağlıklı güçlü bir yapıya kavuşturulması gerekir. Bunun için gözenek açıcı keratin iksir ve keratin dip bakım yağı gibi ürünlerle bakım yapılması gerekiyor.

Bir diğer saç uzatma yöntemlerindeki konu saçların çok fazla işlem görerek özellikle boya, röfle, platin,  ombre ve brezilya fönü tarzındaki düzleştirme işlemlerinden kaynaklanan saç yıpranmalarında saçlar kurur ve incelir.  Hatta saçlar kırılarak kopar bu durumda kırılarak kopan saçların uzaması mümkün değildir. Saçlar diplerden uzasa bile uzamamış gibi olur. Bunun tek bir çaresi var o da doğal keratin protein yüklemesidir.

Bu işlem saçları 3 günde bir uygulandığı zaman kesin sonuç verir  ve kalıcı etkiye sahiptir. Hiçbir zaman saçlar bu almış olduğu bakımı deniz suyunda, havuz suyunda ve hatta sülfatlı, sülfatsız, tuzlu, tuzsuz  gibi şampuanların kullanılmasıyla dahi etkisini kaybetmez. Bu şekilde saçlar çift yönlü kontrol altına alınarak hızlı bir şekilde uzaması sağlanır. Bunun dışında yapılan her türlü saç bakım uygulamaları ancak geçici bir fayda sağlayabilir.

saç uzatma

Sağlıklı Saç Uzatma Yöntemleri

Şimdi sizlere, daha hızlı "Saç uzatma" mümkün mü? En kısa zamanda sonuç almak için ve hızlı saç uzatmak için neler yapılması gerekiyor? Hızlı saç uzatma yöntemleri nelerdir gibi merak ettiğiniz ve sorduğunuz konular hakkında bilgiler vereceğim. Aşağıdaki saç uzatma kürümüz de, bu noktada size yardımcı olacaktır. 

Ancak yazımızı sonuna kadar okumaya zamanı olmayanlar için, çok bilinen yöntemlerin dışında, sıvı keratin yüklemesi yapmak ve keratin yağı kullanmak gibi önemli tavsiyelerimiz olacaktır.

Saç değişikliği uzun saçların kısaltılması sadece yıprandığı için saçın kesilmesi gibi durumları geri dönüşümü eskiden çok zordu. Şimdi ise hızlı saç uzatma setimiz ile saçlarınızı olduğundan çok daha hızlı bir şekilde sağlıklı ve besleyerek saç uzatmak mümkündür. Ürünümüzün güvencesini eğer herhangi bir sonuç göstermezse ücret iadesi ile kanıtlıyoruz.

Erkek ve kadınlarda yaş ilerledikçe yoğun bir şekilde dökülmeler meydana gelir saçlarınızdaki yavaş uzama ve sağlıksız görünümü 15 gün içinde etki altına alır ve gözle görülür fark yaratır. Dört mevsimin yaşandığı ülkemizde mevsimsel değişimlerden dolayı en çok etkiyi saçlarımızda görürüz ve bu problemleri hızlı saç uzatma setimiz ile ortadan kaldırıyoruz.

Sağlıklı  ve 'hızlı saç uzatma' setimizin içinde Liquid Keratin Şampuan, Liquid Keratin İksir, Liquid Keratin Dip Bakım Yağı vardır. Bu ürünlerin temizleme, gözenek açmak için olan tonik, besleyici yağ ve keratin serumun içinde bulunduğu bir adet spreyli şişe mevcuttur.

Duş sırasında Liquid Keratin şampuanla saçınızı sıcak suyla iki defa yıkadıktan sonra fön makinesi kullanmadan havlu ile kurulayın. Daha sonrasında Liquid Keratin gözenek açıcıdan saç diplerine doğru masaj yaparak bir uygulama yapın ve 15 dakika bekleyin, süre sonunda yıkama yapmayın. İkinci aşamada tonik sayesinde açılan saç diplerindeki gözenekleri likit keratin dip bakım yağı ile besleriz.

Son olarak keratin sprey serumumuzu saçlarımızın uçlarından diplerine kadar uygulayarak saça masaj yaparak yediririz. En son kurumasını bekleriz, 10 dakika çok sıcak olmayan bir fönle kurutma yapabiliriz. Uyandığınızda saçınızı liquid keratin şampuan ile bir kere daha yıkayın ve işlerimi bitirdikten sonra eğer saçınızda aşırı karışıklık durumu varsa taramayı kolaylaştırmak için krem yâda maskemizi uygulayabilirsiniz.

Saç Uzatmaya Uygun Bakım Yöntemleri

Uygulama sonrasında bebek saçların daha fazla çoğaldığını var olan saçların da sağlıklı şekilde saçların uzadığını görürüz. İçeriği tamamen organik olduğu için özellikle keratin dip bakım setindeki en önemli madde keratin yüklemesi faydasını en yüksek seviyeye taşımasıdır. Saç denizdeki gözenekleri açarak içeriye bakım yağı ile besleyici proteinler yüklüyoruz ve böylelikle yeni çıkan saçlar çok daha sağlıklı ve yapısı daha kalın şekilde çıkıyor.

Uygulama öncesi ve sonrasında saçınızda farklılığı hemen fark edeceksiniz. Saçlarımızı uzatmak artık bilmediğiniz çıtçıtlarla veya doğal olsa da hijyenik olmayan kaynaklarla Kurtarmak zorunda kalmayacaksınız. Kendi saçımızı en sağlıklı en gür ve istediğiniz uzunlukta kullanabileceğimiz saç uzatma setimiz sizler için muhteşem bir olanak sağlıyor. Hızlı protein artımı Liquid Keratin Bakım Serumu, besleyici yağ ve daha sonrasında işlemlerin tekrarlanmasıyla, saçlarımızı uzatmak beslemek ve gürleştirmek artık çok kolay.

Saç uzatma yöntemleri

Bilinmeyen ürünlerle içeriklerindeki kimyasal ve saçınıza verecek olan zararlardan korunmak mümkün değildir Bu yüzden içeriği tamamen organik olan doğanın size sunduğu bu muhteşem bileşenler artık sizin için uzun saçları hayal haline getirmiyor. Saçınızı istediğiniz sıklıkta, şekil verebilir daha sonrasında saçların uzamasını bekleyip tekrar farklı modeller deneme şansına sahip oluyorsunuz. 

Saç Uzatma Bitkisel Kür Tarifi

3-4  bardak suyu  kaynatıyoruz. Lavantayı sıcak suyun içine koyuyoruz ve 15-20 dakika demlenmeye bırakıyoruz. Su ısısını kaybedince, saçlarımızın diplerinden başlayarak uçlarına kadar sürüyoruz. Bu suyu, yaklaşık 35-45 dk saçınızda beklettikten sonra ılık suyla duruluyorsunuz. Bu kürü belli aralıklarla yapınca saçın belli bir miktar daha hızlı bir şekilde saçların uzadığını görebilirsiniz. 

Ancak yine de söylemek zorundayım ki Liquid Keratin Ürünleri saçı bütün bitkisel kürlerden daha çabuk ve sağlıklı  saç uzatır. Unutmayın ki sadece saçın uzaması yetersizdir. Beslenerek güçlü uzaması gerekmektedir. Malesef bitkisel bir çok kür tarifi olsa da saçları güçlü uzattıkları söylenemez.

Uzayan ama ince telli saçlardansa güçlü ve uzun saçları kim tercih etmez ki.

 

 

Saç Çıkarıcı Keratin Losyon

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın
25 Temmuz 2019
Merhaba benim saçım çok yavaş uzuyor her ürünü denedim hala uzamasinda değişiklik olmadı hızlı uzama 3 lu seti kullansam etkisini gorurmuyum acaba.

20 Temmuz 2019
Çevremde çok övülen bir firma liquid bende denemek istedim ve saç uzatma setini aldı, hem saçlarımı uzattı hemde saçlarıma genel bir bakım yaptı bu kadar iyi olacağını beklemiyordun saçlarım için genel bir bakım oldu tekrar başka bir setini almayı düşünüyorum ?????

27 Haziran 2019
annem kırıklarım olduğu için saçlarımı birden bire kesti çenemde resmen saçlarım acilen saçlarımı uzatabilmek adına makalenizi okudum ve memnun kaldım en kısa sürede ürünü de kullanmak istiyorum.

10 Haziran 2019
Hatice Hanım firmamız Sürat, MNG ve Aras Kargo güvenceleri ile Türkiye?nin dört bir tarafına dağıtım yapmaktadır. Alacak olduğunuz ürün mesai saati içerisinde kargolanıp teslimat için yola çıkacaktır.

10 Haziran 2019
İyi günler benim saçlarım yavaş uzuyor hatta uzamıyor da diyebilirim bir arkadaşım sizin saç uzatma setinizi önerdi internette araştırma yaparken sizin saç uzatma makalenize denk geldim ürünüzü kullanmak istiyorum fakat ben mardinin artuklu ilçesinde ikamet ediyorum acaba kargonuz artukluya geliyor mu? Bu konuda bilgi verebilir misiniz?

26 Nisan 2019
Saçlarınızın kısa sürede uzamasını istiyorsanız kesinlikle bu ürünü kullanmalısınız ben kullandım ve farkı gördüm.

06 Nisan 2019
Saç uzatma konusunda sizi tavsiye ettiler. Üründen bugün sipariş verdim. Müşteriye karşı ilgileri çok güzeldi teşekkürler. Umarım diğer kullananlar gibi bende memnun kalırım

06 Nisan 2019
2 ay sonra olan düğünümüz olduğundan saç uzatmam lazım ondan dolayı aldım.Daha ilk defa kullandım saçlarımda güçlülük ve parlaklık hissediyorum.

05 Nisan 2019
kıvırcık saçlı insanlar için saç uzatmak ne kadar zor bir durum olduğunu bilirler. kıvırcık saçlı biri olarak bir çok saç uzatma yöntemi denemiş biri olaraktan sadece çözümü hızlı saç uzatma seti ile buldum. şimdi saçlarım olduğundan daha hızlı uzuyor.

05 Nisan 2019
kıvırcık saçlı insanlar için saç uzatmak ne kadar zor bir durum olduğunu bilirler. kıvırcık saçlı biri olarak bir çok saç uzatma yöntemi denemiş biri olaraktan sadece çözümü hızlı saç uzatma seti ile buldum. şimdi saçlarım olduğundan daha hızlı uzuyor.

Size bir kampanya haberimiz var!

Alışveriş Sepetim