200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Modelleri » Hızlı Saç Uzatma

Hızlı Saç Uzatma

Kısa kestirilmiş saçları pişman olan ya da orta boy kullanmaktan sıkıldığı saçları uzatmaya başlamak için hızlı saç uzatma yöntemleri arayan pek çok kullanıcı var. Doğal bakım yağları kullanmak, sık sık saç uçlarından kırıkları aldırmak ya da örülen saç daha hızlı uzar rivayetlerine inanmak gibi birçok yöntem denense de saç uzatmak isteyen kullanıcıların çoğu başarılı olamıyor diyebiliriz.  Kısa saçlarını uzatmak isteyenlerin çoğu ara boy saçları şekillendirmekte zorlanıyor ve bekleme sürecinden sıkılıyor.  Oysa mucize gibi 1 gecede saç uzatmak mümkün olmasa da saçın doğal gidişatıyla barışık bir hızlı saç uzatma tedavisi izlemek mümkün.

Saçların hızlı veya olması gereken hızda uzamamasının nedenleri elbette var. Ancak listenin en başında saç diplerinin nefes alamaması var. Sıradan saç bakım ürünleri ve içerdikleri sentetikler ile adeta kaplanan saç derisi nefes alamıyor.  Bunun yanında uygulanan doğal yağların ya da sağlıklı içeriklerin de emilimini gerçekleştiremiyor. Bu da saç köklerinin tetiklenmesini engelliyor. Hızlı saç uzatma yolunda bir diğer engel de saçların ısıl ve kimyasal işlemler ile çok fazla yıpratılması.  Saç mekanizması bu yıpranmaları onarmaya o kadar çok efor sarf ediyor ki saçların uzaması için gerekli verimi gösteremiyor.Hızlı Saç Uzatma Bu nedenle hızlı saç uzatma yöntemleri izlerken hem saç diplerini temizlemeye ve saçların nefes almasına yönelik hem de saç tellerini onarmaya ve güçlendirmeye yönelik bakımlar yapmalıyız.

“Liquid Keratin- Keratinli Hızlı Saç Uzatma Seti” ile saç bakımı bir bütün halinde yürütülebilir. Bir yandan gözeneklerin açılması ve saç köklerinin beslenerek tetiklenmesi sağlanırken bir yandan da saç uçlarındaki ve boylarındaki kırıklar giderilerek saç telleri güçlendirilir.

Çift fazlı etki gösteren bu hızlı saç uzatma seti içerisindeki sentetik ve kimyasal içermeyen ürünler ile saçları hayal edilen hacim ve boya mucize sayılabilecek kadar kısa sürede getirebilecektir.

Keratin proteinlerinin ışığı daha kuvvetli yansıtmasından kaynaklı olarak da saçlarınız daha canlı ve hareketli görünecektir.

Saç köklerini tetiklerken saç derisinde oluşan saç egzaması, sivilce, kaşıntı, kepek, mantar gibi kronik sorunların da hafiflemesine hatta ortadan kaldırılmasına yardımcı olan bu set ile hızlı saç uzatma konusundaki araştırmalara saatler harcamaya gerek kalmayacaktır.

 

 

                                                                                                 Hızlı Saç Uzatma Ultra Set

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın
Size bir kampanya haberimiz var!

Alışveriş Sepetim