Hamilelikte Keratin Bakımı Yapılır Mı?

Hamilelikte Keratin Bakımı Yapılır Mı?

Keratin bakımının diğer saç bakım yöntemleri arasında en işlevsel ve en etkili yöntem olduğunu biliyoruz. Peki saçta, tırnakta ve hatta dişte de bulunan bu doğal keratin hamilelere zararlı mı? Hamilelikte keratin bakımı yapılır mı? Bugün sizlere hamilelikte keratin bakımı yapılır mı sorusunu cevaplayacağız.

 

 

 

 

 

 

Hamilelikte keratin bakımı yapılabilir. Fakat bu konuda gerçekten çok dikkatli olmak lazım. Çünkü annenin vücuduna nüfuz edebilecek tüm kimyasal ürünler aslında bir bakıma bebeğe de nüfuz etmiş sayılıyor. Bu nedenle hamilelikte keratin bakımı yaparken ürünleri dikkatli bir şekilde incelemek, içeriklerini mutlaka okumak ve içeriğindeki malzemeleri çok dikkatli araştırmak gerekiyor. Piyasadaki birçok keratin bakım ürününde kimyasal maddeler bulunuyor. Bu kimyasal maddeler kişilerin çok temas etmesi durumunda böbreklerine kadar zarar verebiliyor.

Keratin bakımı uygulayan kuaförlere dikkat edin. Genellikle eldiven ve maske ile keratin bakımı uygulaması yaparlar. Veya keratin bakımı uygulamasını dışarda yaparlar. Bunun nedeni keratin bakımı içerisindeki formaldehit denilen madde. Formaldehit fazla solunması durumunda akciğer başta olmak üzere diğer tüm organlara zarar verebilir. Bu yüzden hamilelikte keratin bakımı yaptırmak isteyen kadınlar mutlaka ürünleri çok iyi incelemeli, kimyasal maddelerin ve formaldehitin olmamasına özen göstermelidir.

 

 

 

 

 

 

Hamilelikte keratin bakımı yaptıracak kadınların kuaföre gitmesi çok önerilmez. Çünkü kuaförlerin anlaşmalı olduğu bazı yerler ve ürünler vardır. Ürünün içeriğini göremezsiniz. Bu yüzden de kuaföre güvenmekten başka çareniz yoktur. Bizim size önerimiz iyice araştırdığınız bir evde keratin bakım ürünü alarak evde kendiniz keratin bakımı yapmanızdır.

 

 

 

 

 

 

Bu konuda Liquid Keratin alanında bir numara diyebiliriz. Liquid Keratin’in içeriği tamamen doğaldır. İçeriğinde zararlı kimyasal maddeler bulundurmaz. Böylece hamilelikte keratin bakımı yapmak isteyen kişiler gönül rahatlığıyla kullanabilir.

 

 

 

Liquid Keratin Saç Botoksu Full - Keratin Yükleme Seti - 2

Ürünü incelemek için görsele tıklayabilirsiniz.

 

 

Tüm anne adaylarının her saç sorununa karşı çözüm üreten Liquid Keratin ile saçlarınıza dipten uca bakım yapın.

İlgili Ürünler

 • ÜCRETSİZ KARGO
  Saç Botoksu - Keratin Yükleme Seti-1
 • ÜCRETSİZ KARGO
  Saç Botoksu Full - Keratin Yükleme Seti-2
 • ÜCRETSİZ KARGO
  Keratin Saç Dökülme Seti Full
 • ÜCRETSİZ KARGO
  Keratin Saç Dökülme Seti Mini
 • ÜCRETSİZ KARGO
  Dökülen Saçlar İçin Sülfatsız Şampuan
 • ÜCRETSİZ KARGO
  Saç Botoksu - Keratin Yükleme Seti 3
 • ÜCRETSİZ KARGO
  Saç Botoksu - Keratin Yükleme Seti 4
 • Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır