Uzun yıllar saç bakımı ve saç sağlığı üzerinde titiz laboratuvar araştırmaları yapan firmamız, olumlu sonuçlara vardıktan sonra 2003 yılından itibaren, yıpranmış ve zayıflamış saçlar hakkında daha da yoğunlaşarak, sektörün saç bakım alanındaki gerçek ihtiyacını kalıcı olarak karşılamak ve kimyasal katkılar kullanmadan, saç sağlığını tehdit edebilen katkılardan uzak tutmak için, LIQUID KERATIN markasını kurmuştur.

Firmamız sürekli yeni teknolojik  gelişmelerin takipçisi ve yeni mamüllerin üreticisidir. Özellikle,kendi çalışmalarımızın bir keşfi olan KERATİN BOTOX sistemiyle, yıpranmış saçlarda yaptığı muhteşem onarımla, saç bakımında devrim niteliğinde bir yeniliğin sahibi olmuştur. Keratin Botox, Türkiyede ve dünyada bir ilktir. Uygulanan 2-3 seansla kesin memnuniyet veren ve kalıcılık süresi en uzun olma bakımından tartışmasız en iddialı üründür. Üstelik tedavide hiçbir kimyasal katkı kullanılmaz.   

Hedefinde, önce müşteri memnuniyetini, ürün kalitesini ve dürüstlük ilkesini prensip edinerek, doğru adımlarla yürümektedir. Bu bağlamda ürettiği tüm saç bakım  ürünlerinde, iddia ettiği tüm vaadleri yerine getirecek kadar ciddiyet arz etmektedir.

Tamamen yerli sermaye ve emekle Ege Bölgesinde üretilen ürünlerimiz, birkaç kritik hammadde haricinde, titizlikle seçilen ülkemizin en kaliteli hammaddeleri kullanılarak, yurdumuzun insanına hizmet etmektedir.

Yapılan bölgesel pazarlama planlarıyla ciddi bir başarı gösteren LIQUID KERATIN saç bakım ürünlerimiz, daha geniş kitlelere, daha çabuk ve daha ekonomik ulaşım sağlamak maksadıyla, internet üzerinden, e-ticaret sistemine geçmiştir.

Şirketimizin yeni ürünler geliştirme alanındaki çalışmaları hızla devam etmektedir. Özellikle saç dökülmesi, saç düzleştirmesinde natural sistemler, doğal saç boyası ve yine doğal yollarla saç boyasının kalıcılığını arttırmak gibi çalışmalarının sonuna gelmiş bulunmaktayız.  Pek yakında, yepyeni ürünlerle, sizlerin ihtiyacı olan ürünlerle karşınızda olmaktan mutluluk duyacağız.

KRAL BİTKİ DOĞAL ÜRÜNLER TİC.

destek.png