200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Modelleri » Erkek Saç Modelleri 2020! En iyi Erkek Saç Modelleri

Erkek Saç Modelleri 2020! En iyi Erkek Saç Modelleri

2020 En İyi Erkek Saç Kesim Modelleri

Klasik saç modellerinden sıkıldınız mı? Yeni bir arayışta mısınız? Cevabınız evet ise, doğru yazıyı okuyacaksınız. Sonuçta, kimse moda savaşında geri kalmak istemez. Saçlarınızın kısa, uzun veya kıvırcık olmasının ise bir önemi yok. 2020 saç modelleri arasından her saç şekli ve yapısı için bir uygun trend bulmak mümkün! Gerçekten de, son model erkek saç kesimi modellerine göz attığınızda kendi tarzınızı kolayca keşfedebileceksiniz: sakal ile kullanabileceğiniz erkek saç modelleri,  konik kesim saçlar ve modern quiff saç kesimleri...

Kendinize en uygun tarzı yaratmak için ihtiyacınız olan tek şey biraz cesaret ve yeni trendleri öğrenerek ufkunuzu genişletmek. Karşınıza, 2020 trend erkek saç modelleri!

1. Sakal ile Birlikte Kullanılan Uzun Erkek Saç Modelleri

Hafif uzun saç ile birlikte sakal bırakıldığında ortaya çok çekici bir görüntü çıkabiliyor değil mi? Özellikle uzun saçın bu sene moda olması ile bu saç-sakal kombinasyonu daha da yaygınlaşmaya başladı. Saçlarınız düz, dağınık ya da hafif dalgalı, nasıl olursa olsun, eminiz ki sakal ile birlikte çok ilgi çekici duracaktır. Saçlarınızın uzunluğunu belirlemek size kalmış. Ancak unutmayın uzun saç, saç bakımı ister. Saç şekillendirici krem ya da saç nemlendirici köpükle de farklı şekiller vermeyi deneyebilirsiniz.

2.Alta Doğru Azalan Kesim

Kıvırcık saçlı olmak zor, biliyoruz. Ancak 2020 yılının bu saç modeli kıvırcık saçlı erkekler için en iyi seçeneklerden biri. Kıvırcık saçlarınızı şekil almayan bir lanet olarak görüyorsanız, altlara doğru azalan bu konik saç kesimi fikrinizi değiştirebilir. Önlerde ve tepede 5 ila 10 cm uzunluğunda olan saçlarınızı ve arkada sadece 1-2 santim uzunlukta bırakarak saçlarınızın buklelerini ön plana çıkarabilirsiniz. Bu modeli kullanırsanız buklelerinize iyi bakmanız gerekecektir. Erkek saç bakım ürünleri kullanarak onları partlatın!

3. Alta Doğru Azalan Dağınık Kesim

Konik kesim çok hoşunuza gitti ancak saçlarınız kıvırcık değil! Dert değil. Senenin trendi bu saç modeli, düz ve dalgalı saçlar için de oldukça kullanışlı. Trende uyabilmeniz için saç kestirme şeklinizi idealleştirmeniz gerekir. Önleri ve tepeleri uzun bırakıp arka taraflara doğru saç uzunluğunuzu kademe kademe azaltmanız gerekir. Saç şekillendirici ürünlerin yardımıyla saçınızın ön kısmını dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

4.Yanlar Kısa, Üst Uzun

Saç modeli deyip geçmemek lazım, saçlar aslında bize çok şey söyler. Kimileri der ki erkeğin makyajı, saç ve sakalıdır. Eğer dedikleri doğruysa bu model dikkatleri üzerinize çekecek en iddialı makyajlardan biri. Yanları kısacık üst tarafı ise uzun kullandığınız saç modelinde sakal bırakmak da ayrı bir hava katabilir.

5.Önü Kalkık Kısa Kesim Saç Modeli

Önü kalkık saç modelleri biraz cesaret isteyebilir. Sizin de kaygılarınız varsa önce saçlarınızın yanlarını kısacık kesin ve önleri uzun bırakıp kaldırın. İçinize sinmezse tekrar kısaltabilirsiniz. En azından denemiş olursunuz.

6.Uzun Dalgalı Saç Modeli

Saçlar uzun ve üstüne bir de dalgalı olduğunda, yolda yürürken bakışların size çevrilmemesi pek olası değil. Bu saç modeli 2020 trendlerinden aynı zamanda zamansız da, fakat bir o kadar da kullanımı zor. Zira, saçlarınızın dalgalarını ve seklini koruması için her gün şekil vermeniz gerekebilir. Şekil vermekten de ziyade, uzun ve dalgalı saç modelinin güzel gözükmesi için saçlarınızın bakımlı ve sağlıklı olması gerekir. Fakat, hemen pes etmenize gerek yok. Keratin şampuanı kullanarak ya da en azından duştan sonra saçınıza keratin bakım yağı sürerek sağlıklı bir görünümü kolayca elde edebilirsiniz.

7. Modern Quiff Saç Modeli

Quiff modeli, bana yakışmaz düşüncesiyle genellikle göz ardı edilebilir. Fakat belirtmemiz gerekir ki, özellikle kalın ve dalgalı saçlara sahip erkekler için mükemmel bir seçenektir. Üstelik saç kremi ile bu modelde saçları şekillendirmek çok kolaydır.

8.Mohawk Fade Saç Modeli

Zaman kadar eski ama zamanın eskitemediği Mohawk saç modeli bu seni modern versiyonları ile yeniden trend oldu. Çok da yaygın görmediğimiz bu modeli kullanmak için iki kuralımız var: Orta kısım yukarı kaldırıp dikleştirilmeli, geri kalan kısımlar ise olabildiğinde kısa boyda kesilmeli. Aklınıza hemen 80’li yılların çılgın punk’ları ya da Kızılderililer gelmesin. Mohawk saç modelinin bu son moda versiyonunda ortadaki saçın uzunluğunu siz belirleyebilirsiniz. Çok uzun da olabilir kısa da. Burada amaç, yanları çok kısa bırakarak Mohawk ruhunu yaşatmak.

9.Yana Taranan Modeller

İşte her saç tipine uygun bir model daha! Bu modeli uygulamak için saçlarınızın üstlerinin yana yatacak kadar uzun olması yeter. Tarayarak ve spreyleyerek modeli sağlamlaştırabilir ya da dağınık bırakabilirsiniz, tamamen size kalmış.

10.Düz Kısa Saç Modeli

Herkes uzun saç hayranı olmayabilir. Kısa saç beraberinde tabi ki kolay bir kullanım ve bakım süreci getiriyor. Avuçlarınıza döktüğünüz bir miktar saç kremi ve jöle ile rahatlıkla dilediğiniz şekli verebilirsiniz. Hatta bazen şekil vermenize bile gerek kalmayacaktır.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın
Tansu Tansu
02 Eylül 2021
Eşime dökülme setinden aldık bi kaç hafta sonra da titanyumlu tarağı aldım. Kullandığı vitaminlerden bile fayda görememişti bu markanın ürünleinin çok faydasını hem ben hem eşim gördü size de tavsiye ederiz

İsmail Ertan
27 Ağustos 2021
yanlardan açılmalarım vardı likit keratin titanyumlu seti 2 ay kadar kullandım dökülmelerim baya azaldı ayrıca yeni çıkan saçlarımı da görebiliyorum tavsiye ederim

Size bir kampanya haberimiz var!

Alışveriş Sepetim