200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Bakımı » Doğal Şampuan

Doğal Şampuan

Saçın en çok maruz kaldığı kimyasal şampuandır. Sıradan şampuanlar saç tellerini ve derisini yıpratıcı özelliğe sahiptir. Bunun sebebi sıradan şampuanların içeriğinde SLS, MEA, DEA, paraben gibi birçok zararlı ve kanserojen etkisi bulunan şampuan olmasıdır. Doğal şampuan kullanmayanların sürekli olarak saçıyla temas halinde olan bu kimyasallar saç derisini aşındırır ve gözenekleri tıkar.

 

Aynı zamanda saç tellerini güçsüzleştirerek koparak dökülmelerin artmasına sebep olur. Liquid Keratin – Keratin Şampuan tüm bu kimyasalların yanında silikon ve formaldehitte içermeyen doğal şampuan olma özelliğini taşır. Bu sebeple saç derisinde önceden birikip gözeneklerin tıkanmasına sebep olan şampuan artıkları kolaylıkla temizlenir.

Keratin Şampuanın formülünde bulunan saf keratin proteinleri de güçsüz kalmış saç tellerini besler ve kırıkları onarır.

Sıradan şampuanlar yoğun miktarda kimyasal içerdiğinden saçın doğal ışıltısını alır ve mat bir görünüm sağlar. Saç derisinin nem dengesini bozarak yağlanma oranının artmasına yada daha çok kurumasına sebep olmaktadır. Bu sebeple doğal şampuan kullanımı saç sağlığı için büyük önem taşımaktadır. Liquid Keratin – Keratin Şampuan ise saç derisinin kaybetmiş olduğu nemi dengeleyerek geri kazandırır, böylece aşırı yağlanma veya kuruluk problemleri ortadan kalkar. 

Saça ağırlaştırmadan doğal bir parlaklık kazandıran bu doğal şampuan saçın her daim bakımlı görünmesini sağlar. Keratin Şampuan kırık saç uçlarının onarılmasını destekler ve Saf Keratin Serum ile saça yapılacak olan keratin yüklemesine karşı hazırlık yapar, keratin yüklemesi yapıldıktan sonra da keratin proteinlerinin saçta daha uzun süre kalmasını sağlar.

 

Doğal şampuan seçenekleri arasında Keratin Şampuanın bu kadar ön plana çıkmasının diğer bir nedeni de organik sertifikalı ve olumlu sonuç garantili bir ürün olmasıdır.

Ayrıca Türk ve uluslararası patentleri bulunan Liquid Keratin markasının tüm ürünleri saç bakımında oldukça gereklidir. Özellikle Keratin Şampuanında içinde bulunduğu Keratin Yükleme setinde olan ürünler düzenli ve kullanımına uygun bir şekilde kullanıldıklarında yıpranmış hatta yanmış saçlar kesim işlemine gerek duyulmadan iyileştirilir.

Tüm Liquid Keratin ürünlerinin içeriğinde bulunan doğal bitki özleri ve saf keratin proteinleri saçın sağlıklı ve hızlı bir şekilde uzamasını sağlar. 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın
Size bir kampanya haberimiz var!

Alışveriş Sepetim