200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Bakımı » Doal Keratin Sütü

Doal Keratin Sütü

Saçların sağlıklı ve bakımlı görünmesi için yapılan fön, maşa, düzleştirme gibi işlemler,aslında daha çok saça zarar vererek yıpranmasına sebep olmaktadır.

Sürekli olarak kullanılan saç şekillendirme aletleri yüksek ısıyla çalıştıkları ve saçı sıkıştırdıkları için, saçın keratin miktarının azalmasını sağlar.Bu durumla karşılaşmamak için ısıyla şekillendirme işlemleri yapılmadan önce mutlaka ısı koruyucu kullanılması gerekir.

Piyasada bulunan birçok ısı koruyucu ürünü olmasına rağmen çoğunun içeriğinde keratin bulunmaz. Oysa keratin saçı onarabilecek ve koruyabilecek tek onarıcı içeriktir. Doal keratin sütü saça yapılacak şekillendirme işlemlerinden önce kullanıldığından saçı korunmasını sağlar.

Liquid Keratin güvencesiyle satışa sunulan bir ürün olan Keratin Nem (Fön) Sütü içeriğinde ki saf keratin  proteinleri sayesinde saçı koruyan bir üründür.

Doal keratin sütü özel olarak hazırlanmış olan formülü sayesinde saça püskürtüldüğü andan itibaren saç tellerine nüfuz ederek bir kalkan görevi görür ve saça ısıyla baskı uygulandığında incelmesini engeller. Aynı zamanda asi saçların dinginleşmesine yardımcı olan doal keratin sütü saç bakımında oldukça faydalı bir üründür.

Doal keratin sütü

Sabah yapılan düzleştirme ve fön işlemlerinin akşama kadar saçta kalmasında etkili olan Liquid Keratin – Keratin Nem (Fön) Sütü hoş çilekli kokusuyla saçta her zaman yenilenmiş hissi vermektedir. Özel olarak hazırlanmış güvenli ambalajı sayesinde çantada rahatlıkla taşınabilen doal keratin sütü durulanmayan özelliği sayesinde gün içinde sıklıkla kullanılabilir.

İçeriğinde zararlı kimyasal bulundurmadığı için saf keratin proteinleri saçın daha etkili bir şekilde tutunur ve onarılmasını destekler.

Önceden yapılan bir keratin yükleme işlemi saçta varsa, bunun saçta daha uzun süre kalmasını sağlarken, yıpranma önleyici olduğu için yüklenen keratinin daha aktif olmasını da olanak tanır.

Doal keratin sütü içeriğinde bulunan buğday ve soya proteinleri saçın hızlı uzamasında destekleyicidir.

Saçın daha yumuşak ve pürüzsüz olması için özellikle ince telli ve kuru saçların sık tercih ettiği bir ürün olan Liquid Keratin – Keratin Nem (Fön) Sütü tarama kolaylığı da sağladığı için dolaşık saçları açma etkisi de bulunur.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın
lale akcan
08 Eylül 2022
ben kullanıyorum çok memnunumm

Size bir kampanya haberimiz var!

Alışveriş Sepetim