200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Bakımı » Boyadan Yanan Saç Nasıl Düzelir?

Boyadan Yanan Saç Nasıl Düzelir?

Ama bu uğraşlarımız her zaman olumlu sonuçlanmayabilir. Rengini beğenmeyip ya da yeni bir renk yapmak için gittiğimiz kuaförde boyama işlemi yapılan saçlarımızda yanma durumu söz konusu olabilmektedir. Ya da üst üste sık sık boyama yaptığımız zamanlarda aynı tehlike söz konusudur.

Saçımızın kıvırcık ya da dalgalı halini beğenmeyip sürekli düzleştirici kullandığımız zamanlar, düz saçlı halimizi beğenmeyip sık sık bukle yapmak için kullandığımız maşalar kısacası saç şekillendiricileri ya da sık sık yüksek ısıda kullandığımız saç kurutma, fön makinaları ve kimyasal bir işlem sonucu (oryalle açmak, perma, röfle vb.) saçlarımız hüsrana uğrar.

Başta güzelim saçlarımızda kırılmalar beraberinde dökülme ve son evrede de saçlarımız yanmaya başlar.

Böylece saçlarımız zamanla canlılığını kaybedip mat, kuru, mısır püskülünü andıran kötü bir görüntüyle karşı karşıya kalırız. Bu nedenle boyadan yanan saç nasıl düzelir? En çok karşılaştığımız sorulardan biridir.

Boyadan Yanan Saç Nasıl Düzelir?

Peki, Boyadan Yanan Saç Nasıl Düzelir?

Saçın yanma işlemi bir süreç olarak değil de bir anda gerçekleştiğinde tedavi altına alma gibi bir durumunuz olamıyor ne yazık ki. Yani eğer boyadan yanan saçlarınız onarılmayacak derece de zarar görmüş ise ki bu durumda kırıklarınız aldırıp saçınızı kestirmekten başka çareniz yok. Saçta kat varsa yanan kısımları kestirerek temizleme sağlanmalıdır öncelikle. Boyadan Yanan saçlarda nem kaybı çok fazla olur tabi ki bu nem dengesini geri sağlamak ve saçın hızlı onarılması için piyasa da birçok ürün mevcuttur evde oradan buradan gördüğümüz duyduğumuz yapılan maskelerden kuaföre yaptırılan maskelere kadar birçok yolu bulunmaktadır.

Bu aşamada kesinlikle profesyonel bir ürün kullanın. Çünkü bu aşamadan sonra saçınıza uygulayacağınız her bakım saçlarınızın sağlığına geri dönmesi çok önemli. Yanan saçlar için sülfat içermeyen nemlendirici bir şampuan şarttır. Bunun yanında saç kremi ve besleyici yağlarla onarımı hızlandırabilir ve sağlıklı saçlarınızın yeniden yapılanmasını sağlayabilirsiniz.

Ve en önemlisi bu kaybı saçınıza saf keratin yüklemesi sağlayarak saçınızı yeni baştan onarılmasını, yapılandırılmasını sağlayabilirsiniz bu şekilde saçınıza bir nevi ‘ keratin yüklemesi ‘ uygulamış olursunuz. Çünkü saf keratin kimyasal içerik bulundurmaz ve saçlarda kalıcı etki bırakır. Yıkandığında dahi etkisini kaybetmez saçlarınız sağlıklı ve bakımlı görünümüne tekrar kavuşur.

Özellikle yanmış saçlar için önerebileceğim set Garantili Keratin Bakım Seti 1'dir. Paket İçeriği;

 • Saf Keratin Serum Seti (3x20ML)

• Keratin Şampuanı (350ML)

• Keratin Saç Bakım Kremi (200ML)

• Keratin Maskesi (250ML)

• Keratin Yağı (50ML)

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın

Alışveriş Sepetim