200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Bakımı » Bitkisel Şampuan

Bitkisel Şampuan

Son yıllarda bilinçlenen kullanıcıyla birlikte saç bakımın da doğal içerikli ürünler artış göstermiştir. Özellikle en çok kullanılan saç ürünü olan şampuan seçenekleri arasında bitkisel şampuan öne çıkmaktadır.

Sıradan şampuanlar aslında saç ve saç derisi sağlığı için oldukça zararlıdır.

Bunun sebebi bu şampuanların içeriğinde kanserojen etkisi olan SLS, SLES, MEA, formaldehit, paraben gibi zararlı kimyasalların bulunmasıdır.

Bu kimyasallar saç temizliğinde hiçbir etkiye sahip değildir, sadece şampuanı köpürterek kullanıcıda saçın temizlediği hissi uyandırmaktadır.

Tamamen doğal bitkisel şampuan da köpük oluşumu gözlenmez. Liquid Keratin – Sülfatsız Şampuan özel olarak hazırlanmış olan formülünde hiçbir zararlı kimyasal bulunmaz ve saç sağlığını olumsuz etkilemez.

Bitkisel şampuan konusunda dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta ise şampuanın içeriğinde ki bitkisel ürünlerin doğru ve saç için işe yarar olmasıdır.

Atkuyruğu, mersin otu ve kekik gibi bitkiler saçın dipten uca onarılmasını sağalarken, saçta ki kırıklarında giderilmesinde büyük rol oynar. Saç diplerinde kepek oluşumunu engeller ve saç derisini besler. Liquid Keratin – Sülfatsız Şampuan bu bitki özlerini ve saf keratin proteinlerini içeriğinde bulundurur. Bu sayede yıpranmış saç tellerinin onarılması desteklenir ve kalınlaşarak güçlenir.

Bitkisel şampuan seçenekleri incelenirken bir diğer dikkat edilmesi gereken konu ise saçı nemlendirme oranıdır. Sülfatsız Şampuan saç derisinde ki nem dengesini sağladığından saçlarında hızlı yağlanma sorunu olan yada saç derisinde kuruluk problemi yaşayan kullanıcılar için son derece idealdir.

Liquid Keratin – Sülfatsız Şampuan diğer bitkisel şampuan seçenekleri arasında organik sertifika, uluslararası ve Türk patentlerinin sahibi olmasıyla öne çıkmaktadır.

Formülüne güvenen Liquid Keratin, ürünlerinde memnuniyet garantisi vermektedir. Sülfatsız Şampuan ek olarak Liquid Keratin – Keratin Krem ve Keratin Maske ile birlikte kullanıldığında daha etkili ve hızlı sonuç alınmasını sağlar.

Yıpranmış ve yanmış saçların ihtiyaç duyduğu keratin yüklemesi de Saf Keratin Serum ile evde rahatlıkla yapılabilmektedir. Sülfatsız Şampuan saça yapılacak olan keratin yüklemesine hazırlar ve yapılan yüklemenin ardından saçtan akıp gitmesini engeller.

Bütün Liquid Keratin ürünleri özel formülleri ile hassas ciltlerde ve tüm saç tiplerinde rahatlıkla kullanılabilir.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın
Size bir kampanya haberimiz var!

Alışveriş Sepetim