200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Bakımı » At Kuyruğu Şampuanı

At Kuyruğu Şampuanı

Kış günleri soğuk yüzünü göstermeye başladığından itibaren saç bakımı çok daha önemli bir hale geldi. Yaz mevsiminin yıpratıcı izlerini silmek ve kışa hazırlık yapabilmek adına keratin bakımı uygulamaları yapılabilir.

Keratin bakımınızı yaptıysanız da keratin bakımı etkilerini kalıcı kılmak için saçınıza at kuyruğu şampuanı ile bakım uygulayabilirsiniz.Keratin bakımı beslenmesi ve korunması için at kuyruğu şampuanı önerilmesinin elbette çok önemli nedenleri var.

At kuyruğu şampuanı içerdiği at kuyruğu bitkisinin antioksidan özelliği ile saçlarınıza sıradan şampuanlar nedeniyle yerleşen silikonsu etkinin ve saçta oluşan fazla yağın saçtan silinmesine yardımcı olur. At kuyruğu şampuanı saçın nemi hapsetmesine yardımcı olduğu için kış aylarının soğuk etkileri yüzünden saçta oluşacak kuru ve mat görüntüyü etkileyecektir. Özellikle de keratin içerikli ürünler ile at kuyruğu şampuanı tamamlayıcı bir biçimde kullanılırsa hem yaptırılan keratin bakımı etkisi kalıcı olur hem de keratin bakımı süreklilik kazanır.

İçerisinde Keratin Şampuan at kuyruğu şampuanı da içeren Liquid Keratin - Keratin Yükleme Seti - 1 ile kış mevsimi için ihtiyaç olan keratin at kuyruğu şampuanıbakımı tamamlayabilirsiniz. Bu set içerisinde bulunan at kuyruğu şampuanı hem keratin içerikli bir ürün hem de aynı zamanda doğal saç bakımı anlayışına uygun bir biçimde hiçbir kimyasal içermiyor.

At kuyruğu şampuanı ile saçlarımızı geçmişte saçımızda oluşan tüm zararlı tabakalardan temizleyip saç diplerindeki gözenekleri temizleyebiliriz.

Ardından set içerisindeki “Saf Keratin Serum” ile saçlarınıza saf keratin yüklemesi yapabilirsiniz.

Saf keratin serum sonrası saçta kalıplaşan keratin proteinlerinin sabitlenmesi ve saçlarda tarama kolaylığı olması için set içerisindeki “Keratin Maskesi” kullanılmalıdır.

At kuyruğu şampuanı ile saça yüklenen nem keratin bakımı ürünleri ile desteklenerek saçta işlem uygulanmadıkça ve saç yıpratılmadıkça kalacak olan kalıcı bir sağlıklı görünüm elde edilir.

At kuyruğu şampuanı ile saçlarınızda yıllardır oluşan izleri silerek kışa girmek mümkün. Özellikle de bu önerdiğimiz set ile birlikte kullanıldığında keratin bakımı da tamamlanmış olan saçınız at kuyruğu şampuanı etkisini ilk uygulamadan itibaren gösterecektir.

 

             Keratin Saç Maskesi Ürünümüze Ulaşmak İçin Görsele Tıklayabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın
Size bir kampanya haberimiz var!

Alışveriş Sepetim