200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Bakımı » At Kuyruğu Bitkisi Şampuanı

At Kuyruğu Bitkisi Şampuanı

At kuyruğu bitkisi nemli bölgelerde yetişen suyu çok kolay emen ve sık sık nem ihtiyacı duyan bir bitkidir. Bu özelliği ile de at kuyruğu bitkisi şampuan çeşitlerinin içerisinde formülleştirilmeye başlamıştır.

Bu kadar çok sıvı tutabilen bir bitkinin at kuyruğu bitkisi şampuanı içerisinde kullanıldığında, saçtaki nem oranını sürekli dengede tutması çok olasıdır.At kuyruğu bitkisi şampuanı saç diplerindeki sıradan şampuanların yıllardır

yarattığı kuru ve silikonsu tabakayı nemlendirir. Böylelikle kepek problemlerine de iyi gelir. Kuru kepek oluşumunu önleyen at kuyruğu bitkisi şampuanı saç problemlerini çözerken bir yandan da saçların hızlı uzamasını destekler.

At kuyruğu bitkisi şampuanı içeriğinde kırkkilit ismi geçerse de şaşırmamalısınız. At kuyruğu bitkisinin bir diğer adı da kırkkilit otudur. “Liquid Keratin- Keratin Şampuan” içerdiği atkuyruğu bitkisi ile saç derisindeki kaşıntı, saç egzaması, mantar, sedef, kızarıklık gibi saç problemlerini yatıştırır ve kronikleşmeden önler.

at kuyruğu bitkisi şampuanı

Keratin Şampuan içerdiği keratin yapısı ile saç tellerinin her birinin keratin proteini ile dolmasını sağlar. Bu da saç uçlarınızdaki kırık ve çatallaşmış saç liflerinin tekrar birbirine tutunmasını ve her saç telinin bir bütün ve sağlıklı hale gelmesini sağlar.

At kuyruğu bitkisi şampuanı olarak da temiz içeriği ile dikkat çeken “Liquid Keratin- Keratin Şampuan” aynı zamanda içerisinde silikon, paraben, SLS, sülfat, tuz ve formaldehit içermemesiyle de doğal saç bakımına öncülük ediyor.

Doğal saç bakımı dediğimizde yalnızca at kuyruğu bitkisi şampuanı etiketi ile bir şampuan kullanmak yeterli değildir.

At kuyruğu bitkisinin ve diğer doğal bileşenlerin etkisini görebilmek için en önemli nokta saç bakım ürünlerimizin içeriğinde zararlı kimyasalların ve koruyucuların bulunmamasıdır.

“Liquid Keratin- Keratin Şampuan” da at kuyruğu bitkisi şampuanı çeşitleri arasından bu özelliği ile sıyrılabiliyor.

At kuyruğu bitkisi şampuanı kullanırken dikkat etmemiz gereken bir diğer konu da artık doğal saç bakımına geçiş yaptığımız için saçlarımızı dinlendirmeye de özen göstermeliyiz.

Isıl ve kimyasal işlemlere ara verdiğimiz andan itibaren at kuyruğu bitkisi şampuanı etkilerini çok daha kalıcı bir şekilde gösterecektir.

Bu nemli bitkinin içerdiği bitkisel özler ile saçlarınız bu zamana kadar belki de hiç olmadığı kadar hareketli ve sağlıklı olacaktır.

 

Sülfatsız Tuzsuz Keratin Şampuanı (350ML) Ürünümüze Görsele Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın
Size bir kampanya haberimiz var!

Alışveriş Sepetim