200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Bakımı » At Kuyruğu Bitkisi

At Kuyruğu Bitkisi

Adını gerçek anlamda at kuyruğuna uygulanarak daha güzel ve asil bir görünüm oluşturduğu için alan at kuyruğu bitkisi artık şampuan içeriklerine de dahil oldu.

At bakıcıları tarafından yapılan bu hamle zamanla doğal saç bakımının trend olması ile de at kuyruğu bitkisi şampuanını doğal saç bakımının merkezine yerleştirdi denilebilir.

At kuyruğu bitkisi şampuanlarının bu kadar ön planda olmasının elbette çok fazla sebebi var. At kuyruğu bitkisi denilince akla ilk gelen bu bitkinin nemli ve kumlu topraklarda yetişmesi oluyor.

Bu özelliği ile de saç diplerine hem peeling etkisi yapan hem de saç diplerini içerisindeki sıvı yapı ile derinlemesine temizleyen at kuyruğu bitkisi şampuanı ilk kullanımdan itibaren kullanıcıları memnun bırakıyor.

Uzunca yıllardır doğal saç bakımı anlayışına alışmanın zorlu süreçlerinden dolayı sıradan saç bakımına alışan okuyucular saçlarındaki olması gereken temizlik hissinin alışılmış olan silikonsu temizlik hissi olduğunu düşünüyor.

At kuyruğu bitkisi

Oysa saçın kendi ürettiği yağların da bir kısmına ihtiyaç duyduğu bir gerçek. Bu nedenle at kuyruğu bitkisi ile yapılan gözenek ve saçlı deri temizliği saçlarınıza nemli ve canlı bir his vereceği için memnuniyetinizi kazanacaktır.

“Liquid Keratin- Keratin Şampuan” da at kuyruğu bitkisi özleri ile saçları ihtiyacı olan canlılık yapılarını koruyarak kimyasal ve silikonlu tabakadan temizler.

Saçlarınız nefes almaya başlar ve bu da at kuyruğu bitkisi ile vaat edilen saç uzama hızına etki eder. Sıradan şampuanlara kıyasla sık kullanıma çok daha uygun olan “Keratin Şampuan” belirli bir rutin ile uygulandığında saçtaki hızlı yağlanma, kepek, kuruluk gibi problemleri de çözer. At kuyruğu bitkisi bulundurmasının yanı sıra saçımızın yapı taşı olan keratin proteinlerini de barındıran “Keratin Şampuan” at kuyruğu bitkisi ile saç diplerini beslerken, keratin ile saç uçlarına ve boylarına yükleme etkisi uygular.

At kuyruğu bitkisi şampuanı olarak da keratin şampuanı olarak da vaat ettiği her işlevi gerçekleştirebilecek olan bu ürün aynı zamanda hem tuzsuz hem parabensiz hem de sülfatsız şampuan kategorisine girer.

At kuyruğu bitkisi ile ilgili duyulan bütün işlevler ancak bitki saf içeriklerle seyreltildiğinde görülebilecektir, bu da tam olarak bu doğal ürünle mümkündür.

 

Sülfatsız Tuzsuz Keratin Şampuanı (350ML) Ürünümüze Görsele Tıklayarak Ulaşabilirsiniz

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın

Alışveriş Sepetim