Makaleler » Blog » YANAN VE YIPRANAN SAÇLARA SAF KERATİN MUCİZESİ

YANAN VE YIPRANAN SAÇLARA SAF KERATİN MUCİZESİ

      YANAN VE YIPRANAN SAÇLARA SAF KERATİN MUCİZESİ

 

Saç bakım ürünleri de saç şekillendirme ürünleri, saç şekilleri, saç modelleri gibi belirli bir modaya uygun olarak değişir.

Son yıllarda saç renklerinde ve saç şekillerinde çok fazla değişim gözlenmiş olsa da saç bakımı teknolojileri son yıllarda tek bir noktadan yayılıyor.

Yanan ve yıpranan saçlara saf keratin mucizesi çevresinde gelişen saç bakım ürünleri son yılların keratin bakımı modasını oluşturuyor.

Saçımızın yapıtaşı olan saf keratin proteininin kimyasal işlemlerle olması gereken miktara göre azalması,

ısıl işlemler ile saf keratinin yapının incelmesi ve yüksek kuvvetlere karşı direnç gösteremeyecek duruma

gelmesi saçlarımızın artık yanmış ve yıpranmış, kuru, mat bir görünümde olması için yeterli.

Yanan ve yıpranan saçlara saf keratin mucizesi ile dipten uca saçlarınızı

tamamen onarabilecek bir bakım uygulamak ise mümkün.

 

 

 

 

 

 

Yanmış yani saç kırıkları saç uçlarından boylarına ve hatta diplerine kadar çıkmış olan saçlar canlılık özelliğini kaybetmiştir. Dokunduğunuzda pişmaniye gibi ellerinizde kalır saçlarınız ve kuru saç teli değilmiş gibi bir his uyandırır. Bundan kurtulmak da saçlarınıza canlılık mekanizmasını geri yüklemekle geçer.

 

 

 

 

 

 

Saça canlılık katmak da yanan ve yıpranan saçlara saf keratin mucizesi ile mümkündür. Saç tellerinin her birinin saf keratin ile dolmasını ve saç tellerinin dışında yüklenen fazla keratinden ağırlaşma yapmayan, yumuşacık bir koruma tabakası oluşmasını sağlayan “Liquid Keratin- Saf Keratin Serum” yanan ve yıpranan saçlara saf keratin mucizesi konusunda örnek gösterilebilecek bir üründür. İçerisinde zararlı hiçbir bileşen içermeyen bu sıvı formdaki saf keratin serum ile saçlarınıza dipten uca tıpkı boya uygulaması yapar gibi saf keratin yüklemesini yapabilirsiniz. Saçlarınızın keratine ne kadar ihtiyaç duyduğunu da saçlarınıza saf keratin yüklemesi yaptığınız an anlamanız mümkündür. Saçlarınız saf keratini öyle hızlı emecek ki, saçlarınızda ilk kullanımdan itibaren eskiye dair hiçbir kalıntı bulamayacaksınız.

 

 

 

 

 

 

Yanan ve yıpranan saçlara saf keratin mucizesi uygulamaları içeriği saf ve doğal olan her türlü ürün ile uygulanabilir. Ürünlerinizin içerisinde sülfat, tuz, silikon, paraben gibi zararlı bileşenlerin bulunmadığından emin olduğunuz takdirde istediğiniz sıklıkla saçlarınıza saf keratin uygulaması yapabilirsiniz.

 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorumlar

Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır