Makaleler » Blog » Saf Keratin

Saf Keratin

Saf Keratin

 

Çok çok kolay bir işlemle, kuaföre gitmeden, bir kaç seans saf keratin yüklemesiyle bunu rahatlıkla başarabilirsiniz. Evet, nano teknoloji ile binlerce defa küçük mikro parçacıklara bölünerek küçültülen proteinler, saça sürüldüğünde, hasarlı noktalara nüfuz ederek saça kemik gibi kaynar ve mucize gibi bir onarım gerçekleşir. Ayrıca bu saf keratin proteinleri, saçın çevresinde incecik bir film şeridi gibi bir kaplama yaparak, ince telli saçlara ve zayıflamış saç tellerine hacim, dolgunluk ve kalınlık sağlar. Saçlar güçlenerek kopmaz bir hal alır. Saçlar daha parlak ve daha canlı bir görünüme kavuşurlar.

 

 

Saf Keratin Nedir?

 

" Saf Keratin " bir proteindir. En çok kuaför sektöründe ve saç bakım alanında yanan ve yıpranan saçların tekrar yeniden yapılanmasında kullanılırlar. Saçlarımızın yaklaşık %72 'si keratin proteinlerinden oluşur. İşte bio teknolojik metotlarla elde edilen nano düzeydeki keratin proteinleri, o kadar küçük parçacıklardan oluşuyor ki, saçların en derin noktalarına kadar kolayca girerek orada kaynar ve saçı tamir eder.  Saf Keratin Proteinleri yapı itibariyle çok sert ve dayanıklı olduklarından saçta daimi bir etki gösterirler. Saçın öz yapısıyla hemen uyum sağlarlar.  Diğer kimyasal ve sentetik içerikli keratin bakımlar gibi yıkandıklarında suyla birlikte akıp gitmezler.

 

 

Saf Keratin Nerede Bulunur?

 

Piyasada nerdeyse tüm keratin bakım ürünlerinde, kimyasal ve sentetik içerikli ürünler yer alır. Bunlar saça geçici bir konfor verirler. Saf keratin gibi saçta kalıcı bir bakım ve onarım yapamazlar. Hatta çok sık uygulandıklarında saçın sülfür bağlarını koparabilirler. Ancak ' Saf Keratin ' proteinlerinin, hiçbir kimyasal ve sentetik katkılarla, işlemlere maruz  bırakılmadan ve karıştırılmadan, doğal yapısı bozulmadan, saçın ana yapısına uygun, diğer proteinler, mineraller ve vitaminlerle formülüze edilip, kullanışlı hale getirilmesiyle, saçta mucizevi bir yapılanma gerçekleşir. 

 

 

Saf Keratin Nasıl Kullanılır?

 

Bunun için çok zahmete gerek yok. Saf keratin içeren ürünü bulduktan sonra, saç bakım yapmak için işiniz çok kolay demektir. Önce saçınızı iyice arındıracak şekilde yıkayın. Tamamen kurutun ve kuru saçınıza sürün, biraz da elinizle masaj yaparak saf keratini yedirin. Tamamen kuruması için yaklaşık 1 saat bekleyin. Kurumazsa ılık veya soğuk fönle kurutun. Bir gece saçınızda sabaha kadar bekletirseniz daha iyi sonuç alabiliyorsunuz. Sonra ılık suyla durulayın. Ve üzerine  bir keratin maske ile güzel bir bakım daha yapın ve 20 dakika bekletin. Bundan sonra saçınıza istediğiniz şekli verin. Saf keratinin etkilerini anında hissedin.

 

 

saf keratin

 

 

Eğer saçlarınız çok çok yıpranmış ise, işlemi 1 hafta sonra tekrar edin. Olmadı, 3. kez yapın. Mutlaka saçlarınız toparlayacaktır. Çünkü yapılan araştırmalar, saçlardaki hasarları dünyada en iyi onaran madde, keratin proteini olduğunu gösteriyor. Bir hafta boyunca da organik bir şampuan ve keratin bakım yağıyla bakım yapın. Haftada bir keratin maskeye devam edin. Mümkünse saçta kalan keratin krem kullanın, besleyici olarak saçlarınızı takviye etsin.

 

 

Saf Keratin Kullananlar

 

Saçlarında yıpranma, matlık, kopma, dökülme gibi problemleri olanlar  saçlarına saf keratin yüklemesi yapmaktadır. Saf keratinler saçlara tutunarak saçı onararak saçları daha sağlıklı bir hale gelmesine yardımcı olmaktadır. saf keratin kullananlar bunun için Liquid Keratin ailesini seçmektedir. Çünkü ürünlerin içerisindeki keratinler saf, doğal, katkısız olarak üretilmiştir.  Bu nedenle yan etki yapmaz. Sizden gelenler sayfamızdan saf keratin kullananların memnuniyetini görebilirsiniz.

 

 

saf keratin kullananlar

 

 

Liquid keratin ürünlerinin kısa sürede saçlarınızı onarması ve tamamen doğal, saf, katkısız olması sebebiyle saf keratin kullananların ilk tercihi olmaktadır. Paraben, silikon, SLS gibi zararlı maddeler içermez, yan etki yapmaz. Saf Keratin kesin ve kalıcı bir çözüm sunacaktır.

 

Saf Keratin Nerede Bulunur? ve En iyi Saf keratin Markaları

 

Saf Keratin Satın Almak için, sitemizi tercih edebilirsiniz. Bir damla dahi zararlı kimyasal katkı içermeyen saf keratin ürünümüzle, rahatlıkla uygulama yapabilir hiçbir yan etki ve zarar görmezsiniz. Saf keratin fiyatları konusunda, bazılarınızın bütçesini zorlasa da, kalıcı bir bakım olması ve kesin sonuç vermesi bakımından sizi mutlu edecektir.

 

 

saf keratin kullananlar

 

 

Saf keratin hakkında araştırma yapmanız mümkün. Ancak, aradığınız ürünün arkasında yazılı olan içerikler kısmını mutlaka tek tek incelemenizi tavsiye ederiz. Kimyasal ve sentetik olmadığından emin olmalısınız. Yoksa en ucuzunu da bulsanız, fayda etmeyeceği için paranız boşuna gidecektir. Bu konuda Liquid Keratin Serumunu tercih etmenizi öneririz. Çünkü tamamen doğal bir sistem uygulanıyor ve memnuniyet garantisi veriyor.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorumlar

KERATİN BAKIM
11 Haziran 2019
Alper bey keratin ürünlerimiz hem kadın, hem erkeklerin kullanımı için uygundur. Müşterilerimizin memnuniyeti için sitemizin sizden gelenler bölümünü inceleyebilirsiniz

Alper Ş.
11 Haziran 2019
34 yaşındayım üniversite yıllarımdan bu yana hep saçlarıma fön çeken birisi olarak saçlarım öncesine göre daha ince telli ve uçlarda kırıklar var dikkat etimde hep kadınlar yorum atmış acaba saf keratin ürünlerinizi erkeklerde kullanabiliyor mu?

Büşra L.
11 Haziran 2019
Saçlarımın uçlarında kırıklar vardı saçlarım uzamıyordu eczacı arkadaşım bana liquid keratinin saf keratin serumunu kullanmamı önerdi, ama kırık saçlarıma ne yaptıysam çözüm bulamamış bir olarak bana pek mantıklı gelmedi, geçen gün kuaförümde bana aynı ürünü söyleyince en azından deneyim dedim ve sonuç mükemmeldi.

Ayşe B.
11 Haziran 2019
Daha önce yanan ve uçlarda kırıkları bulunan saçlarımı onaracağını düşünerek ismini vermeyeyim farklı bir markanın saf keratin serumunu kullandım keratinler saçıma tutunmadı ve ilk yıkamamda aktı daha sonra Liquid keratin markasının saf keratin serumunu kullandım adeta saça tutunduğunu hissettim ilk yıkama sonrası saçımda gözle görülür derecede saçlarım düzeldi piyasada çok sayıda keratin serumu var ama üç beş lira ucuz alayım derken saçınızdan oluyorsunuz.

Betül H.
15 Mayıs 2019
Sürekli saç rengini değiştiren biri olarak saçlarım aşırı derecede yıpranmıştı. Saçlarıma Saf keratin yüklemesi yaparak saçlarımın onarılmasını sağladı. Saf keratin kullananlardan biri olarak yıpranmış saçlarınız için kesinlikle keratin yüklemesi yapmalısınız. Yoksa saçlarınızın onarılması neredeyse imkansız

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır