Makaleler » Blog » SAF KERATİN

SAF KERATİN

Saç bakım ürünleri içerisinde çok fazla öz ve bileşen denendi. Ancak saç bakım ürünlerinin çok fazla vaatte bulunduğu içerikler saçta istenen etkilerin çoğunu yakalayamadı. Saf keratin içerikli ürünler ise vaat ettiklerinden çok daha fazla sonucu saçlarda gösteriyorlar. Bunun sebebi de saf keratin proteinin saçın temel taşını oluşturması.

Saf keratin içerikli ürünlerin bu kadar çok vaat vermesi ve sayısız işleve sahip olması kullanıcıların bu zamana kadar edindiği olumsuz tecrübelerden dolayı ürünlere ön yargılı yaklaşmasına neden oluyor.

Oysa saf keratin geliştirilen bir içerik ya da fayda sağlayacağı düşünülen harici bir bileşen değildir. Saçın vücut tarafından üretilen, direnci yüksek yapıtaşıdır. Bu yapıyı bizim çok uğraş gerektirse de yıllar içerisinde inatla yıprattığımız kesin bir durum. Bu yapıyı toparlayıp saçın sağlıklı bir biçime kavuşmasını sağlamak saf keratin yüklemesi ile mümkün.

 

 

Saf Keratin

 

 

“Liquid Keratin- Evde Keratin Bakımı Seti” içerisindeki Keratin Şampuan ile saf keratin yüklemesi öncesi saçtaki silikonsu tabakayı temizleyecektir. Set içerisindeki Saf Keratin Serum şişeleri ile saça saf keratin yüklemesi ve keratin botoks uygulaması yapmak mümkündür. Yapılan saf keratin yüklemesinin etkisini daha kalıcı kılmak ve saç telleri etrafında hafif ama yüksek dirençli bir koruma tabakası oluşturur.

 

 

Saf Keratin

 

 

Set içerisinde kullanım açısından kullanıcıları meraka düşürecek tek ürün yeni formu ile Saf Keratin Serum olabilir. Saf Keratin Serum boya işlemi yapar gibi tüm saça uygulanır. Bu da saçın tüm uç ve boy kısımlarına keratin proteini yüklenmesi demektir. Böylelikle saç telleri daha dolgun ve sağlıklı bütün birer tel halinde görünecektir.

 

 

Saf Keratin

 

 

Saf keratin proteinleri kuvvetli ve doğal aktifler olduğu için sert kimyasallarla birleştirildiğinde etkileri nötr bir hal alacaktır. Bu nedenle saf keratin içerikli ürünler içerisinde masum miktarlar gibi gözükse bile sentetik ve kimyasal içermemelidirler. Evde Keratin Bakımı Seti de içerisindeki ürünlerin sentetik ve kimyasal içermediği garantisini vererek kullanıcıların güvenini kazanıyor. Tam olarak fiyat- performans seti olan bu set ile saçınıza 3 seansa kadar keratin bakım işlemi uygulayabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın
Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır