Makaleler » Blog » Saç Uzatma

Saç Uzatma

Saç Uzatma

 

 

Hızlı Saç Uzatma Sırrı Nedir?

 

Sağlıklı bir saç, ayda yaklaşık 1 ile 2,5  cm’ye kadar uzayabiliyor. Fakat çocukların saçı, büyüklere oranla daha çabuk uzarlar. Yaz mevsiminde saçların çok daha hızlı uzadığı da, bazı araştırmalarla bilinmektedir.

Şimdi sizlere, daha hızlı "Saç uzatma" mümkün mü? En kısa zamanda sonuç almak için ve hızlı saç uzatmak için neler yapılması gerekiyor? Hızlı saç uzatma yöntemleri nelerdir? gibi merak ettiğiniz ve sorduğunuz konular hakkında bilgiler vereceğim. Aşağıdaki saç uzatma kürümüz de, bu noktada size yardımcı olacaktır. Ancak yazımızı sonuna kadar okumaya zamanı olmayanlar için, çok bilinen yöntemlerin dışında, sıvı keratin yüklemesi yapmak ve keratin yağı kullanmak gibi önemli tavsiyelerimiz olacaktır.

Saç değişikliği uzun saçların kısaltılması sadece yıprandığı için saçın kesilmesi gibi durumları geri dönüşümü eskiden çok zordu. Şimdi ise hızlı saç uzatma setimiz ile saçlarınızı olduğundan çok daha hızlı bir şekilde sağlıklı ve besleyerek uzatmak mümkündür. Ürünümüzün güvencesini eğer herhangi bir sonuç göstermezse ücret iadesi ile kanıtlıyoruz. Erkek ve kadınlarda yaş ilerledikçe yoğun bir şekilde dökülmeler meydana gelir saçlarınızdaki yavaş uzama ve sağlıksız görünümü 15 gün içinde etki altına alır ve gözle görülür fark yaratır. Dört mevsimin yaşandığı ülkemizde mevsimsel değişimlerden dolayı en çok etkiyi saçlarımızda görürüz ve bu problemleri hızlı saç uzatma setimiz ile ortadan kaldırıyoruz.

 

 

Saç Uzatma

 

 

Sağlıklı Saç Uzatma Yöntemleri

 

 Setimizin içinde Liquid Keratin Şampuan, Liquid Keratin İksir, Liquid Keratin Dip Bakım Yağı vardır. Bu ürünlerin temizleme, gözenek açmak için olan tonik, besleyici yağ ve keratin serumun içinde bulunduğu bir adet spreyli şişe mevcuttur. Duş sırasında Liquid Keratin şampuanla saçınızı sıcak suyla iki defa yıkadıktan sonra fön makinesi kullanmadan havlu ile kurulayın. Daha sonrasında Liquid Keratin gözenek açıcıdan saç diplerine doğru masaj yaparak bir uygulama yapın ve 15 dakika bekleyin, süre sonunda yıkama yapmayın. İkinci aşamada tonik sayesinde açılan saç diplerindeki gözenekleri likit keratin dip bakım yağı ile besleriz. Son olarak keratin sprey serumumuzu saçlarımızın uçlarından diplerine kadar uygulayarak saça masaj yaparak yediririz. En son kurumasını bekleriz, 10 dakika çok sıcak olmayan bir fönle kurutma yapabiliriz. Uyandığınızda saçınızı liquid keratin şampuan ile bir kere daha yıkayın ve işlerimi bitirdikten sonra eğer saçınızda aşırı karışıklık durumu varsa taramayı kolaylaştırmak için krem yâda maskemizi uygulayabilirsiniz.

 

 

 

 

Saç Uzatmaya Uygun Bakım Yöntemleri

 

 

Uygulama sonrasında bebek saçların daha fazla çoğaldığını var olan saçların da sağlıklı şekilde uzadığını görürüz. İçeriği tamamen organik olduğu için özellikle keratin dip bakım setindeki en önemli madde keratin saç botoksu faydasını en yüksek seviyeye taşımasıdır. Saç denizdeki gözenekleri açarak içeriye bakım yağı ile besleyici proteinler yüklüyoruz ve böylelikle yeni çıkan saçlar çok daha sağlıklı ve yapısı daha kalın şekilde çıkıyor. Uygulama öncesi ve sonrasında saçınızda farklılığı hemen fark edeceksiniz. Saçlarımızı uzatmak artık bilmediğiniz çıtçıtlarla veya doğal olsa da hijyenik olmayan kaynaklarla Kurtarmak zorunda kalmayacaksınız. Kendi saçımızı en sağlıklı en gür ve istediğiniz uzunlukta kullanabileceğimiz saç uzatma setimiz sizler için muhteşem bir olanak sağlıyor.

 

 

 

 

Hızlı protein artımı Liquid Keratin Bakım Serumu, besleyici yağ ve daha sonrasında işlemlerin tekrarlanmasıyla, saçlarımızı uzatmak beslemek ve gürleştirmek artık çok kolay. Bilinmeyen ürünlerle içeriklerindeki kimyasal ve saçınıza verecek olan zararlardan korunmak mümkün değildir Bu yüzden içeriği tamamen organik olan doğanın size sunduğu bu muhteşem bileşenler artık sizin için uzun saçları Hayal haline getirmiyor. Saçınızı istediğiniz sıklıkta, şekil verebilir daha sonrasında uzamasını bekleyip tekrar farklı modeller deneme şansına sahip oluyorsunuz. 

 

 

 

 

 

 

Saç Uzatma Bitkisel Kür Tarifi

 

3-4  bardak suyu  kaynatıyoruz. Lavantayı sıcak suyun içine koyuyoruz ve 15-20 dakika demlenmeye bırakıyoruz. Su ısısını kaybedince, saçlarımızın diplerinden başlayarak uçlarına kadar sürüyoruz. Bu suyu, yaklaşık 35-45 dk saçınızda beklettikten sonra ılık suyla duruluyorsunuz. Bu kürü belli aralıklarla yapınca saçın belli bir miktar daha hızlı uzadığını görebilirsiniz. 

Ancak yine de söylemek zorundayım ki Liquid Keratin Ürünleri saçı bütün bitkisel kürlerden daha çabuk ve sağlıklı uzatır. Unutmayın ki saçın sadece uzaması yetersizdir. Beslenerek güçlü uzaması gerekmektedir. Malesef bitkisel bir çok kür tarifi olsa da saçları güçlü uzattıkları söylenemez. Uzayan ama ince telli saçlardansa güçlü ve uzun saçları kim tercih etmez ki

 

 

 

 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır