Makaleler » Blog » Saç Botoksu

Saç Botoksu

Saç Botoksu

 

Bir ağaç gibi, saçlarınız da farklı mevsimlerden geçiyor. Bir gün saçlarınız sağlıklı ve parlak, bir sonraki gün kuru ve yardım etmeniz için çığlık atmaktadır. Kötü bir saç günü sadece bir ifade değil aynı zamanda saçınızın sizi kurtarmak için arıyor oldu

Fırçalama, renklendirme, şekillendirme, düzeltme ve kurutma yıllar sonra saçınızda büyük zararlar bırakırlar. Bazen saç kremi ve saç maskeleri saçlarınızı sağlıklı tutmak için yeterli değildir.

Saç botoksu, saati geri çevirebilecek ve sağlıklı saçlarınızı geri kazanmanıza yardımcı olan yeni bir tedavidir. Botoks deni? Botox kırışıklıkları düzeltir, bilim adamları görünüşte delikleri tıkayan ve kurutulmuş kilitlerdeki gözyaşı ve hasarları düzelten bir formül geliştirmişlerdir.

 Yaşlandıkça, saçlarımız daha az keratin üretiyor ve bu da saçınızı güçlendiren bir protein. Saçlarınızın güneşten korunmasını, renklendirmeyi, şekillendirmeyi ve üfleme işlemini tamamlamadığınız bu yıllar boyunca saçlarınız yorgun ve yıpranmış oluyor. Cildinize verdiğiniz kadar dikkati saçınıza da vermeniz gerekir. Sonuçta, erkekler bir kadının tacının saçları olduğunu söylerler.

Saç uzmanlarına göre bir ağacın yapraklarını döküp tekrar canlandırması gibi belirli miktarda kuruyan, dökülen saçlarda aynı durumu amaçlamaktadır.

 

Saç Botoksu Nedir?

 

Hasar görmüş veya kırılmış saç liflerini havyar yağı, B5, E vitaminleri ve kollajen kompleksi gibi güçlü bir yoğunlaştırılmış aktif madde ile onarır ve saça ilk kullanımdan itibaren saçları nemlendirir, besler, onarır ve canlandırır ve inanılmaz derecede parlaklık katar. Yumuşaklık veirir ve kıvrılmayı ortadan kaldırır. Tedavinin başlıca faydası, bölünmüş uçları tamir etme kabiliyetine sahip olmasıdır.

Botox tüm saç tipleri üzerinde çalışır: kıvırcık, düz, kalın, ince, gri, sarışın her saçta çalışır ve sonuçlar dört hafta sürer.

 

Neden Keratinli Saç Botoks?

 

  1. Zararlı kimyasallar kullanan diğer tedavilerinin aksine, saç botoksu zararlı kimyasallar kullanmaz. Saç botoksu, keratinin mükemmel eksfoliye edici etkisi nedeniyle yeterince güvenlidir; Kepek ve sedef hastalığı gibi saç derisi koşullarında yardımcı olur.Saç Botoksu
  2. Rahatlatıcı tedavilerin aksine, bu ürün bağlarını koparmadan düz ipeksi saç verebilir. Meme kütiküllerinin hasarlı korteksine besinleri besleyen ve içerden dışarıya saçları geri getiren zengin bir formül içerir.
  3. Pek çok tedavisinin aksine, Keratin saç botoksunda saç kökünün saçlarına zarar vermesi veya bütünlüğünü zayıflatması imkansızdır.
  4. Saç botoksu, organik mikroküreler saç dökülmesini en aza indirmeye yardımcı olduğu için, büyük bir yeniden yapıcı tedavi olarak da çalışır.

 

Kime gitmek lazım?

 

Aşınmış, hasar görmüş, soluk saçlı ve özellikle de bölünmüş uçlardan mustarip  saçları olan kadınlar bu işleme tabi tutulmalı ve saçlarının normal durumuna dönmesi için gerekli tedaviye başlamasına yardım edilmelidir. Çok uzun saçlı, bölünmüş uçlardan mustarip olanlar veya saçlarda, kıvırma, düzleştirme ve üfleme kurutma veya tekrarlanan renk tedavilerinden kaynaklanan ısı hasarına bağlı olarak buruşuk veya kırılgan olan müşteriler için özellikle iyi bir tedavi yöntemidir.

 

 

 

Saç BotoksuArıtma süreci:

 

Bu tedavinin temiz saçlarla yapılmalıdır. Bu yüzden ilk adım, uzmanınız saçınızı şampuanlamalı ancak bir krem kullanmamalıdır.
Saçlar daha sonra taranır, karışık hale getirilir ve kesitlendirilir. Saçın, ürünü emmesine yardımcı olmak için masaj yapılmalıdır.
Uzmanlar bir kere saçların üzerinde yapıldığı zaman, ürünün saçlarda 45 dakikadan fazla kalmamasının gerektiğini söylüyor. Daha sonra yıkanır ve saç tamamen yedi dakika ıslatılarak ürün tamamen çıkarılır.
Bol kurutma bir sonraki adımdır. Saç uzmanı saçın düz ve kırılmamasını sağlamak için kurutucuyu dikey tutmanız gerektiğini söylüyor..
Tedaviden uzun süre yararlanmak için özel liquid keratin şampuan ve liquid keratin saç kremi kullanmanız gerekir.

 

Sonuçlar:

 

  1. Ekstrem saç yenileme - saçlarını genç haline dönüştüren yaşlanma önleme yetenekleri.

  2. Saçlarınıza 45 dakikada tam bir makyaj veren, salonda özel servis.

  3. Tatil veya parti öncesi çarpıcı anlık sonuçlar veren, en iyi görüntüyü arzuladığınız herhangi bir fırsat veren uygun fiyatlı hizmet. Uzmanlar bir seanstan sonra farkı göreceğinize dair söz veriyor.

 

Ne sıklıkla bu yapmalıdır?

 

Uzmanlara göre, zararsız bir tedavidir, takrar yapmak isteyenler dört ay sonra tekrar yaptırmaları tavsiye edilir.Saç Botoksu

Saç bakımına karar verenler için çok etkili bir çözüm yollarından birisidir. Saç botoksu sadece bir bakımı kapsamaz. Saçların en güzel hali için birden fazla işleve sahip olmaktadır. Yani yıpranmış, yanmış ya da kepekli saçlara doğru çözümler getirilmektedir. Hormon gıdalar insan vücuduna nasıl zarar veriyor ise aynı durumda saç kremleri, şampuanları ya da saç boyalarındaki kimyasalların hepsi saçlara zarar verir. Kimyasallar saçların beyazlamasına neden olan etkenlerdir. Bazı bayanlardan sık olarak duyulmaktadır. Genelde saçlarını boyattıktan sonra beyazların arttığı söylenmektedir. Bu yüzden saçlarınızın sonu olmaması için her zaman bitkisel yani yan etkisi olmayan her şey saçı beslemektedir. Güvendiğiniz yerlerden doğal ürünler alınması tercih edilmektedir. Saçlar çiçek gibidir. İlgi gösterirseniz size karşılığını çok kısa süre içinde verir. Fakat cansız bir saça artık hiç çözüm yolu yok gibi düşünceler

ile kafanız karışır ise saçlarınızın hiçbir zaman canlı olamaz. Bu yüzden

doğru yöntemler ile saçlarınızı geri kazanın.

 

Saç Botoksu Ürünleri

 

a.Bitkisel Ürünler

 

Zeytinyağı, badem ve argan yağı,  bal, yumurta gibi malzemelerden yapılan ürünlerdir. Bunlar saça parlaklık, nem vererek saçı canlandırır ancak kalıcı etkileri yoktur. Sürekli tekrar edilmesi gereken bakımlardandır.

 

 

Saç Botoksu

b.Keratin Ürünleri

 

Doğal ve katkısız keratin ürünleri saça tutunma ve kalıcı onarma etkisiyle günümüzün en iyi ürünlerinden biridir. Saça keratin yüklemesi yapmış kişilerin %100 güzel sonuçlar aldığı kanıtlanmış ve su götürmez bir gerçektir. Liquid keratin saça tutunarak saç diplerine kadar etki eden, yardımcı sülfatla birleşerek saç ipliklerini yeniden yapılandıran ürünlerdir. Saçı zamanla eski haline döndürmekle kalmaz, eskisinden de iyi bir hale getirir. Liquid keratin içeriğindeki Nano Protein, Mineral Complex+Gliserol sayesinde yıpranmış saça botoks etkisi gösteren gelişmiş teknoloji ürünüdür.

Fiyatlar markadan markaya değişkenlik göstermektedir. Bazıları çok pahallı bazıları ise çok ucuzdur. Ancak mesele para olmamalıdır. Güvenilir ve garantili ürünler veren markaları seçmeniz gerekmektedir. Ucuz veya pahalı saçınıza yarar sağlamadıktan sonra verilecek para çöpe atılmıştır. Ancak saçınıza gereken yararı sağladıktan ve saçınızı onardıktan sonra paranın pek bir kıymeti yoktur. Burada önemli olan saçımıza verdiğimiz değerdir.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır