Makaleler » Blog » Liquid Keratin Kullananlar

Liquid Keratin Kullananlar

Liquid Keratin Kullananlar

 

 Liquid Keratin kullananlar olarak genelde bir araştırma yapıldığı zaman diğer saç bakım ve onarım firmalarına oranla yüksek oranda bir memnuniyet karşımıza çıkıyor. Evet, bu inkâr edilmez bir başarı olarak kabul edilebilir.

 

Saç rengini sürekli sık sık değiştiren ve bundan memnun olmadığı zaman tekrardan saçına işlem yapmak zorunda kalan ve saçına değişik ısı uygulayarak şekil vermek isteyen çok fazla insan var. Tabii ki bu kadar yoğun işlemlere bazı saç yapıları yeteri kadar dayanıklılık gösteremiyor, yanıyor ve yıpranıyor. Bu durumda son derece çaresiz kalanlar Liquid Keratin kullanarak buna anında çözüm bulabiliyor.

Nasıl mı? Çok kolay sadece bir kaç haftalık doğal keratin yüklemesi yapılarak saçlar hayata geri döndürülebilir. Zaten yapılan araştırmalarda ve istatistiklerde Liquid Keratin kullananların en az %99'u memnun olmuş gözüküyor. Bunun sebebi Liquid Keratin’in yapmış olduğu saça bakım ve onarım işleminin kalıcı olmasıdır.

 Deniz ve havuz suyunda etkisini kaybetmemesi ve tuzlu ya da tuzsuz sülfatlı ya da sülfatsız şampuan kullanımında hiçbir zaman keratinin zarara uğramaması ve sürekli saçta o güzelliğini ve etkisini muhafaza etmesidir.Liquid Keratin Kullananlar

 

Liquid Keratin kullananlar diğer markaları daha önce kullanmış olduklarından dolayı bu farkı çok rahatlıkla görebiliyorlar. En azından paralarının boşuna gitmediğini görmeleri bile onları çok mutlu ediyor.

 

 Zaten önemli olan bu değil mi? Bir problem olur, bu problemin karşılığının bir bedeli olur. Bazı insanlar bunu göze alırlar bazıları göze alamazlar. Hiç olmazsa bu maliyeti göze alan insanlar sonuç almak isterler ve bunun sonucunda mutlu olurlar.

 

 Tam tersi bir durum söz konusu olduğunda yani eğer sonuç alamazlarsa bu yüksek maliyetten dolayı moralleri iki kat daha bozulur. İşte Liquid Keratin kullananlarda mükemmel bir memnuniyet ve mutluluk oluşuyor. Bunun tek sebebi Liquid Keratin kullanan kişilere doğru bilgi verilmesi ürün konusunda yanıltıcı, aldatıcı ve ticari boyutta müşteriyi yanlış yönlendirici bilgi vermemek doğru gerçek bilgi vermek çok önemli oluyor.

 

Neden Liquid Keratin Kullananlar Memnun Olmaz?

 

 

 Liquid Keratin kullananların memnun olmaması için elbette birkaç sebep sıralayabiliriz. Bunlardan birincisi fiyatların pahalı olması Liquid Keratin kullananlarda bir şikâyet söz konusu oluşturabilir. 

 

Çünkü ülkemizde gelir düzeyi ve asgari ücret gibi parametreler göz önüne alındığında Liquid Keratin kullananların fiyatlardan şikâyetçi olması elbette mümkündür.

 

 Bir diğer Liquid Keratin kullanan şikâyetçi konusu ise saç uzunluğunun bel hizasında ya da sırtında olması Liquid Keratin sarfiyatını arttırıyor. Bu da müşterimizin daha fazla para harcamasına ya da daha geç sonuç almasına sebep oluyor. Seans sayıları uygulama sayıları iki katına çıkıyor bu da Liquid Keratin kullananlarda şikâyet konusu olabiliyor.

 Yine bir diğer Liquid Keratin kullanıcı şikâyetleri ve yorumları şöyle oluyor; saçları neredeyse ölme derecesine gelmiş ve tamamen bitmiş hamur gibi veya mısır püskülü gibi olmuş, çok ama çok problemli saçlarda Liquid Keratin adeta 10 kat fazla kullanılması gibi durumlar söz konusu oluyor.

 

 Tabii ki böyle bir durumda Liquid Keratin fiyatları göz önüne alındığında birçok kullanıcı bunu şikâyet konusu yapabiliyor yani saçını kurtarmak için beş kat, on kat bedel ödemek, özellikle gelir seviyesi düşük olanlarda büyük bir yük olarak karşısına çıkıyor. Bu da Liquid Keratin kullananlar da şikâyet konusu söz konusu olabilir.

 

Bir diğer Liquid Keratin kullananlardaki şikâyet konusu ise Liquid Keratin markasının rakiplerinden kaynaklanıyor. Bu tür firmalar kendi kalitelerini müşterilere yansıtmadığı için ve satışta başarılı olamadıklarından bunun çaresi olarak kendisine rakip olarak gördükleri Liquid Keratin firmasının sosyal medya ortamında fake adreslerden yalancı hesaplardan yazarak şikâyetini dile getiriyorlar.Liquid Keratin Kullananlar

 

Çeşitli platformlarda müşteriymiş gibi yorumlar yaparak Liquid Keratin kullanıcılarını yanıltıyorlar. Örnek verecek olursak, Liquid Keratin saçımı daha çok döktü gibi kasıtlı ve yanıltıcı yorumlar yapıldığını biliyoruz. Oysa Liquid Keratin 2014 yılından beri Aras Kargo vasıtasıyla Edirne'den Hakkari'ye kadar Türkiye'nin dört bir köşesinden on binlerce ürün göndermiş bir marka olarak büyük bir özgüven kazanmış durumdadır.

 

 Bunu öyle basit yorumlarla yıkmak çok kolay bir şey değil. Liquid Keratin müşterilerinin çoğunluğu daha önce kullanmış beğenmiş kişilerden oluşuyor. Özellikle Liquid Keratin hem ulusal hem de uluslararası olmak üzere çift patent sahibi olan Türkiye'nin doğal keratin üreten tek firmasıdır. Bu bakımdan Liquid Keratin daha çok eczacılar ve cildiye uzmanı doktorlar tarafından tercih ediliyor.

 

Liquid Keratin kullananlar çok çok memnun ve mutlu olduklarından dolayı sürekli saç alanındaki problemlerini çözdükten sonra farklı alanlarda ürün üretmemizi istemekte ve bu özgüvenlerini bu şekilde belirtmektedirler. Örnek verecek olursak. "Siz de argan yağı yok mu?" Ya da. "Siz de kırışık giderici krem yok mu? Sizden alayım." Tarzında Liquid Keratin kullananların internet sayfamızda olmayan ürünleri de talepte bulunmaları Liquid Keratin markasının ne kadar güvenilir olduğunu göstermeye yeterli olduğunu düşünüyoruz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın
Ayça Erkara
06 Kasım 2018
Merhaba herkese. Buuuu ürün muhteşem bir ürün. Yanmış ve kestirilmek üzere olduğum saçlarımı ilk denemede kurtardı. Size saçlarımın önceki ve sonraki resimlerini atmak isterdim ancak bu olmuyor galiba. Herkese tavsiye ederim. Uykularıma yeniden kavuşturan liquid keratine sonsuz teşekkürler

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır