Makaleler » Blog » Keratin Bakımı

Keratin Bakımı

Keratin Bakımı

 

 

 

Saç bakımı deyince artık, ilk aklımıza gelen şey, keratin bakımı oluyor.

Çünkü saç bakımında başı çeken ilk şey saçlara yapılan açma işlemi olarak da bilinen oryal gelmektedir.

Bunun dışında da düzleştirme, maşa, pres, gibi işlemler karşımıza çıkmaktadır. Şimdi bu işlemler soucunda aklınıza ilk gelenin, saçların yıpranması olduğunu duyuyor gibi oluyorum.

Özellikle ombre, platin, röfle gibi işlemler sonucunda  saçlar yavaş yavaş zamanla kuruyor, inceliyor, kırılıyor, kopuyor.

Bu durumda  ilk yapacağımız iş, saçlarınızı bu durumdan kurtarmak için bir kuaföre gitmek,  saç bakımı yaptırmak ya da evimizde doğal bitkisel saç bakım maskeleri ile saçımızı bu durumdan kurtarmaya çalışmak oluyor.

 

Fakat maalesef kuaföre gittiğimizde, saçımıza yapılan sentetik ve silikon içerikli bakımlar geçici bir güzellik verse de uzun vadede etkisini kaybedip;  hem zahmetimiz, hem umutlarımız, hem paramız boşa gidiyor.

Bu durumda tek bir çare kalıyor keratin bakımı. Evet keratin bakımı da size birden bire büyük bir umut kapısı oluyor. Fakat bir çok " keratin bakımı " kimyasal madde içerdiği için saçlarını ciddi bir tamirat gerçekleştiremiyor.

 

 

keratin bakim

 

 

Bunun için yapılacak tek şey saf, doğal keratin yüklemesi olması gerekiyor. Özellikle patentli doğal keratin bulmak çok daha iyi sonuç veriyor. Son zamanlarda Liquid keratin bakımı için saç botoksu kullananlar aşırı derecede bir memnuniyetin olması bu ürünlerin bu özellikleri taşıdığı anlamına geliyor.

 

 

 

keratin bakım

 

 

 

Özellikle bu ürünlerin yeni nesil keratin yükleme evde bakım olarak karşımıza çıkması en büyük avantajımız oluyor. Çünkü evde yapmak hem zaman açısından büyük bir kazanç hem de kuaförleri yüklü paraları ödemekten bizi kurtarıyor hem de kalıcı bir etkiye sahip olması bakımından olumlu sonuç veriyor ve probleminiz çözülmüş oluyor.

 

keratin bakımı

 

Türkiye’de şu ana kadar yıpranmış saçları tamir eden ve garanti veren hiçbir marka bulunmuyor. Bütün bunları dikkate aldığımızda Liquid keratin bakım seti ne kadar güvenilir olduğunu tereddütsüz olarak ortaya çıkıyor. Hem fiyatların makul olması hem ürünlerin tamamen doğal olması hem patent belgesinin olması hem de kullanıcı yorumlarının olumlu olması çok önemli bir durum oluyor.

Keratin bakım ürünlerini incelemek için keratin bakım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorumlar

tuğçe kesik
08 Temmuz 2019
ya çok güzel bi şey bu keratin saçlarım çoookk güzel oldular çok memnun kaldım gönül rahatlığıyla saçlarıma boya yapabiliyorum bu harika teşekkürler

Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır