Makaleler » Blog » KEPEK NASIL GEÇER?

KEPEK NASIL GEÇER?

       KEPEK NASIL GEÇER?

 

Saç derisi problemlerinin en kronikleşen tiplerinden birisi kepek problemidir.

Siyah elbiseler giymemizin en büyük engeli olan kepek nasıl geçer?

Kepek genellikle kuru saç diplerinde görülen, ölü derilerin beslenmek için nem ve

yağ ihtiyacını karşılayamamasından ötürü yenilenemediği ve döküldüğü bir saç problemidir.

Tarama ve yıkama yoluyla bu ölü derilerin büyük kısmını gün içerisinde döküyor olsak da bu sorun

 

büyük deriler halinde dökülme problemi olarak çok daha büyük sorunlar halinde de ortaya çıkabilir.

 

Kronikleşen kepek nasıl geçer sorusunun cevabı da organik ürünlerden geçer.

 

 

 

 

 

 

Sıradan şampuanlar içerdikleri tuz ve sülfat nedeniyle saç diplerini daha da kurutur. Saçların kendi ürettiği yağın bir kısmına ihtiyacı vardır. Bunun kimyasallardan dolayı kuruması da saç derilerindeki ölen hücrelerin yerini dolduracak yeni hücrelerin oluşumunu engeller. Tam da bu noktada %100 organik olan Doğala Şampuan kepek nasıl geçer sorusuna verilecek bir cevap oluyor.

 

 

 

 

 

 

Kepek nasıl geçer araştırmalarında karşınıza sıradan şampuanların kepeğe karşı ibaresi bulunan türleri çıkabilir. Ancak saç diplerini kurutan sıradan şampuanlar ile bu sorunların çözülmesi söz konusu değildir. İçerdiği hindistancevizi yağı ve papatya yağı ile hem saç derisini besleyecek hem de saç tellerini daha parlak gösterecek olan Doğala Şampuan saç derisinin ihtiyacı olan yağı kurutmaz. İçerisinde hiçbir kimyasal içermemesi de saçın keratin yapısının zarar görmesini engeller. Böylelikle saçlarımızın doğal keratin yapısı ile saç korunumunu ve onarımını yapmamız daha kolaydır.

 

 

 

 

 

 

Keratin oranında azalma olmayan ve keratin yapısı yıpranmayan saçlar her bir teli dolu dolu gözüken parlak ve uç kısımlarında çatallaşma görülmeyen saçlara dönüşür. Doğala Şampuan bu şekilde hem saçı hem de keratin yapısını koruyacak olan bir formüldür.

 

 

 

 

 

 

Nasıl ki cildimize kimyasal temas ettirmemeye uğraşıyorsak aynı şekilde saçlarımızı da sentetik ve kimyasal maddelerden korumalıyız. Sağlıklı saçlara zemin hazırladığımızda zaten artık kepek nasıl geçer gibi soru işaretlerimiz olmayacaktır. Gün içerisinde saçlarımız ile aklımızı meşgul etmemize gerek kalmayacak.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorumlar

Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır