Makaleler » Blog » DOAL KERATİN SÜTÜ KULLANANLAR

DOAL KERATİN SÜTÜ KULLANANLAR

      DOAL KERATİN SÜTÜ KULLANANLAR

 

İçeriğinde ne olduğunu bilmek bir ürünün yaratacağı alerjik reaksiyonların önlenmesi

 

ve güvenilirlik açısından önemlidir. Doal keratin sütü kullananlar da diğer saç bakım

 

ürünü kullanıcıları gibi içindekiler kısmını görmek ve içerisinde sentetik olup olmadığını bilmek ister.

 

Müşteri memnuniyeti ve marka onayı anlamında içindekiler kısmı her ürünün ambalajında olmalıdır.

 

Sentetik, tuz, sülfat, petrokimya gibi zararlı kimyasallar içermeyen doğal içerikli ve organik sertifikalı ürünler içerik kısmına baktığımız ürünler içerisinde tercih sebebi olmalıdır. Keratin doğal ve sağlam bir protein yapıdır

 

 

 


Bu protein yapının saydığımız sert kimyasallarla seyreltilmesi veya aynı formülün içerisinde bulundurulması keratinin aktivasyonunu engeller. Keratin böyle zararlı bileşenlerle bir araya geldiğinde tüm olumlu etkilerini yitirir. Doal keratin sütü kullananlar da bu yüzden ürünlerinin içeriğinde tuz, sülfat, paraben gibi maddelerin olmadığından emin olmalıdır.

 

 

 

 

 

 

Keratin hayvansal ve bitkisel keratin olarak ikiye ayrılır. Saç bakımı endüstrisinde kullanılan keratin bitkisel keratindir. Hayvansal keratini yalnızca besin olarak vücudumuza alabiliriz. Ancak bitkisel keratin damıtılarak bakım ürünlerinin içerisine eklenebilir. Doal keratin sütü kullananlar arasında da en çok tercih edilen ürün, temiz içeriği ve kaliteli işçiliği ile Liquid Keratin markasının Keratin Nem Sütü olmuştur.

 

 

 

 

 

 

Bakliyat tüketimi ile saçın keratin yapısı güçlendirilebilir. Bu keratin sütü de içinde buğday ve soya özleri içerir. Bu içerik saçın yapısını destekleyip saça güç kazandırır. Doal keratin sütü kullananlar da bu ürünün kokusundan ve dokusundan memnun. Ürün içeriği ve kullanıcı yorumları çok tatmin edici durumda.

Keratin sütleri saç yumuşatmak ve saçı kolay taramak için üretilmiştir. Bu sebeple saf keratinin doğal eldelerle süt kıvamına gelmesi için seyreltilmesi gerekiyor. Saf keratin seyreltilmeden saça direk uygulandığında saç öncesinde sertleşiyor ve bu sertliğin giderilmesi durulama ile mümkün oluyor. Doğal keratin sütü ise durulanmadan kullanılıyor. Bu da sütün doğal eldelerle saflığını koruyacak bir biçimde seyreltildiğini gösterir.

 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorumlar

Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır